fbpx
Дозвілля
“МастерШеф 6”: стало відомо, хто пройшов до суперфіналу (фото)

21 першого грудня на українському телебаченні пройшов 34-й випуск популярного кулінарного шоу “МастерШеф 6”, за підсумками якого були названі імена суперфіналістів.

За місце в суперфіналі на проекті поборолися шість кращих учасників шостого сезону “МастерШеф”: білі кітелі отримали Катя Пєскова, Олег Ковальчук, Олена Іващук, Асмік Гаспарян, Руслан Громов і Наталія Петрик. На цьому складному шляху до бажаної фінальної “битві” кулінарам належало пройти три не менше каверзних завдання.

Аматори були змушені приготувати нові страви з тих інгредієнтів, які раніше вони використовували ще в самому початку шляху, а саме на кастингу в проект “МастерШеф”, що зажадало проявити фантазію і справжній талант.

Читайте також:ПОП-ЗІРКИ, ЇЖА З ТОП-РЕСТОРАНУ, ПАВІЛЬЙОН ВДНГ: ЯК ФІСКАЛИ ГУЛЯЛИ НА КОРПОРАТИВІ (ФОТО)

Далі традиційно в студії кулінари були змушені боротися зі своїми страхами і лише після цього завдання перейти до фінального – спільної підготовки з родичами.

На фініші 34-го випуску проект “МастерШеф 6” покинули Руслан Громов, Наталія Петрик, Олег Ковальчук та Олена Іващук. У суперфінал МастерШеф 6 пройшли Асмік Гаспарян і Катерина Пєскова. Хто переміг в шоу, стане відомо вже в наступному випуску.

Джерело.

facebook