fbpx
Події
MasterCard та iPay.ua запустили новий сервіс для грошових переказів

Компанія MasterCard спільно з інтернет-платформою для здійснення платежів iPay.ua вперше в Україні запустили MoneySendCollect – сервіс, завдяки якому держателі карток можуть більш зручно та безпечно збирати та переказувати кошти онлайн.

Про це йдеться у прес-релізі MasterCard.

“Новий сервіс є кроком назустріч зручності як для отримувача коштів, так і для відправника. Для того, щоб отримати перекази, до цього часу отримувачі повинні були публічно ділитися даними карток, а відправники – заповнювати довгі форми та переживати, чи правильно ввели номер картки”, – йдеться у повідомленні.

“З новим сервісом від MasterCard та iPay.ua отримувачу достатньо лише сформувати своєрідний запит на переказ – у вигляді унікального посилання з можливістю вказати обов’язкові для заповнення пункти – ПІБ, номер навчальної групи тощо”, – повідомляє прес-служба.

Як зазначається, це посилання можна безпечно поширювати в соціальних мережах чи надсилати електронною поштою.

“Завдяки MoneySendCollect гроші на картку може перерахувати необмежена кількість людей, при цьому отримувач може зручно формувати статистику надходжень з можливістю обліку відправників і сум переказів”, – наголошується у прес-релізі.

Джерело.