fbpx
Події
Марина Овсяннікова, яку Центр протидії дезінформації вважає російським агентом впливу, приїхала до Києва

Центр протидії дезінформації у своєму телеграм-каналі повідомляє:

“Засвітивши» майже всіх спікерів, які мали хоч якийсь кредит довіри на Заході, російська пропаганда прискореними темпами намагається створити нових агентів впливу, що просуватимуть наративи, необхідні кремлю.

Яскравим прикладом такої «системної роботи» російської пропаганди стала журналістка Марина Овсяннікова, яка за допомогою паперу та декількох маркерів перетворилася на героїню-дисидентку.

Отримавши вигідний для Заходу образ дисидентки, вона почала відпрацьовувати «поставлене завдання» з просування на західну аудиторію наративу про необхідність зняття санкцій з рф. Водночас «колишня» пропагандистка досить успішно просуває тези про неприпустимість русофобії та недопущення несення колективної відповідальності росіян за дії путіна.

Та овсяннікова не є одиноким прикладом роботи пропаганди рф, що намагається створити образ «хорошего русского», який не підтримує путіна, але й війні не протистоїть.”

Тим часом російська пропагандистка вже в Україні. Спочатку вона приїхала до Одеси, про що написала у Facebook, закривши при цьому коментарі.

Овсяннікова написала, що “рідна Одеса” на сотий день війни зустріла її “пустими готелями та замінованими пляжами” і додала, що російські військові кораблі регулярно обстрілюють місто з ракет і ніколи невідомо, куди вони влучить.

“Мільйонне місто спустіло. Майже половина його мешканців – виїхала. Інші – живуть у постійному страху”, – написала вона.

Сьогодні ж, пропагандистка рф з’явилась вже у столиці України, наголосивши при цьому:

Українців обурює те, що українська влада допустила на територію України агента впливу рф. Зокрема, народний депутат ВР від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко вважає неприйнятним візит російської експропагандистки Марини Овсяннікової і підготувала до Служби безпеки України відповідний запит. Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

А що думаєте ви про приїзд російських агентів впливу до України?