fbpx
Дозвілля
Марина Леончук розповіла про розлучення з чоловіком і нове життя (фото)

Популярна телеведуча ранкової програми ніколи не розповідає про своє особисте життя. Для Viva! Марина Леончук зробила виняток і розповіла про особисте. Правда, привід для розмови видався не дуже веселий – розлучення.

«Ми прожили 14 років. І мені здається, у нас будь-який рік був критичним. Хоча сказати, що ми якась італійська сім’я, – немає. У нас не було гучних сварок і з’ясувань відносин », – каже Марина Леончук.

Читайте також:ВЕДУЧИЙ “СНІДАНКУ З 1+1” ОРГАНІЗУВАВ СВОЇЙ ДРУЖИНІ НЕЗВИЧАЙНИЙ ПОДАРУНОК НА ЇЇ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ(ФОТО)

– Тобто ти можеш бути такою жорсткою?

Я зараз зробила переоцінку себе і своєї поведінки. Можливо, з боку здається, що я безтурботний життєрадісний світлячок – насправді у мене складний характер. І моїм близьким діставалося ого-го як і не завжди справедливо. Собі ж я часто шукала виправдання, наприклад: я дуже втомилася. Думаю, кожен наш спільно прожитий рік був складніший за попередній, а деякі рани всеж  не загоюються. Я ранила, чіпляла Діму, і він закрився. Ображаючи, я втрачала близького і турботливого чоловіка. Можливо, це і зруйнувало наші відносини. Багато образ, злості, нерозуміння, любов йде.

– Може, ти в якийсь момент не зробила тієї підтримки, на яку він розраховував?

Напевно, але мені здавалося, що і мене мало підтримують. Не розмовляючи, ми втрачали головне – розуміння. Одного разу чоловік сказав: «Я більше не готовий в цьому брати участь».

Повну версію інтерв’ю Марини Леончук шукайте в новому номері журналу Viva! У продажу з 9 серпня.

марина леончук

Джерело.

Реклама