fbpx
Дозвілля
Мами і діти: на чому заробляють батьки зірок (фото)

Люся Потапенко вчить дітей плавати

У свої 58 років колишня чемпіонка світу з підводного плавання Люся Потапенко і виглядає надзвичайно – підтягнута і струнка, завжди посміхається. Вона працює персональним тренером і інструктором групових занять в елітному “Кіевспортклубе” на Печерську (одне заняття з Потапенко коштує 300 грн.).

– Я вже пенсіонерка, але для підтримки зовнішнього вигляду і для власного задоволення займаюся педагогічною діяльністю, – розповідає Люся. – Коли я пропливаю півтора кілометра -у мене все в житті виходить: і страви смачні, і на особистому фронті , і на роботі …

Читайте також:ПОВАЛІЙ ВРАЗИЛА ЗДОРОВЕННИМ ЖИВОТОМ (ФОТО)

Найрідніша “режисер-постановник”

Інна Петрівна Шмаренкова продюсувала дочку ще до доленосного знайомства Камалії та пакистанського мільйонера Мохаммада Захура. Але і після того, як кар’єра співачки пішла вгору, вона цю посаду не залишила.

– У нас з Захуром укладений продюсерський договір -незважаючи на те що ми з Камалією мати і дочка, я оформлена офіційно і посада моя звучить “режисер-постановник”. – Хоча все те, чим я займаюся, можна назвати одним словом: продюсування.

Також мама Камалії зізналася, що за свою посаду не отримує окладу:

– Я на утриманні у своїх дітей, хоч у нас і сімейний бізнес. Уже років п’ять, як я повинна була отримувати пенсію, але оформляти її навіть совість якось не дозволяє – ну навіщо я буду брати у держави цю тисячу гривень?

Зараз зоряна мама ходить на автокурси, удосконалює англійську з приватними репетиторами і вчиться в аспірантурі.

камалія з мамою

Мама Козловського відкрила в Італії масажний салон

Тетяна Миколаївна поїхала на заробітки в Італію, коли Віталіку виповнилося 14 років. До цього вона працювала в рідному Львові бухгалтером, але грошей постійно не вистачало (батько Козловського тоді працював електриком). Плюс збанкрутувала фірма, де працювала мама майбутнього артиста, і жінка поїхала в Італію на заробітки.

Спочатку Тетяна Миколаївна хапалася в Римі за будь-які підробки – прибирала в будинках багатіїв, наглядала за дітьми, була доглядальницею … Її діти регулярно отримували посилки з екзотичними для тих часів в Україні смаколиками та іграшками.

Пройшли роки, і Світлана Андріївна змогла відкрити невеликий бізнес в Італії – масажний салон. А Віталік мало не зі сльозами на очах зізнався , що переконати матір перебратися назад в Україну йому до цих пір не вдалося:” Вона дуже тяжко працює в Італії, а мені хочеться її поберегти і бачити поруч! “

козловський і мама

З Міністерства соцполітики – на заслужений відпочинок

Батьки співачки  Тіни Кароль, нещодавно вийшли на пенсію. Приблизно рік тому склав повноваження головного інженера однієї з будівельних груп Києва батько співачки – Григорій Самойлович Ліберман (до речі, саме він проектував заміський будинок для дочки). Мама зірки Світлана Андріївна, раніше займала високу посаду в Міністерстві соціальної політики, зайнялася “домашньої політикою”.

кароль і мама

Мама Данилко розводить кіз і курей

Батько Андрія помер багато років тому, а мама артиста Світлана Іванівна Волкова живе на хуторі Клименки на Полтавщині і переїжджати до столиці не збирається. Хоча Данилко вже багато разів пропонував їй перебратися в комфортабельну квартиру в Києві.

Світлана Іванівна зізнається, що охоче їздить в гості до сина, але міняти природу і свіже повітря на галасливе місто не хоче.

У матері Данилко є міні-господарство, яким вона займається в своє задоволення: кози, кури, невеличкий город. Час від часу вона передає Андрію в столицю Екопродукт – в основному овочі, фрукти і дієтичне м’ясо. А знаменитий син в свою чергу постачає маму-пенсіонерку готівкою.

Читайте також:ЕКС-СУДДЯ “МАСТЕРШЕФ” МИКОЛА ТИЩЕНКО ПОКАЗАВ СВОЮ НОВУ ПАСІЮ (ФОТО)

мама сердючки

Джерело.

Related Post