fbpx
Без рубрики
Маму Ольги Фреймут пограбували сьогодні у метро (фото)

Про інцидент ведуча розповіла на сторінці в Instagram.

Ольга Фреймут розповіла про прикрий інцидент, який стався із її мамою.

На сторінці в Instagram ведуча повідомила, що її маму пограбували у метро.

За словами Фреймут, мама вирішила скористатися громадським транспортом аби уникнути заторів.

“Сьогодні моя мама уникала столичних заторів – їхала в метро. Гарно вбрана, зачесана, напарфумлена, з довірливою посмішкою на зустріч нового дня… Вона у мене взагалі ранки любить… І так недоречно зіпсували цю її улюблену пору дня – взяли й обікрали”, – повідомила Фреймут.

Ведуча розповіла, що в гаманці у мами були світлини її дітей та онуків

“Мама у мене старомодна, у гаманці носить світлини всіх нас, дітей, онуків… Нехай поцуплені гроші підуть на користь крадію, але фотографії та документи (паспорт та водійські права) хотілося б повернути”, – зауважила Ольга.

Фреймут дуже просить крадія повернути документи, а за це пообіцяла винагороду.

Читайте також: В Одесі жорстоко побили російського співака, який гастролював в окупованому Донбасі (фото)

Сьогодні моя мама уникала столичних заторів – їхала в метро. Гарно вбрана, зачесана, напарфумлена, з довірливою посмішкою на зустріч нового дня… Вона у мене взагалі ранки любить…) І так недоречно зіпсували цю її улюблену пору дня – взяли й обікрали. Пес Лунтик у торбинці на маминому плечі так схожий на господиню добротою , злодія не вкусив за руку . І в нього ще й , на відміну від моєї мами, стоматологічні проблеми – один зуб… Мама у мене старомодня , у гаманці носить світлини всіх нас, дітей, внуків…Нехай поцуплені гроші підуть на користь крадію, але фотографії та документи ( паспорт та водійські права ) хотілося б повернути. Я дуже прошу власника нового гаманця віддати знайдене за винагороду… Щоб мама не втрачала любов до ранків, а песик наш не картав себе за профнепридатність❤️❤️❤️

Фото опубликовано FreimutOlia (@freimutolia)

Джерело.