fbpx

Мама Юлії Висоцької вперше заговорила про трагедію з онукою

Світлана Висоцька зазначила, що заміжжя змінило її дочку.

Актриса і телеведуча Юлія Висоцька рідко дає інтерв’ю про особисте життя. Численних шанувальників уже не перший рік найбільше хвилює стан її дочки Маші, за життя якої ось вже більше двох років борються лікарі.

Читайте також: НАНА З NIKITA ПОЗБУЛАСЯ ОДЯГУ В ПОЛІ (ФОТО 18+)

Друзі та родичі також зберігали мовчання, якщо справа стосувалася трагедії. Однак несподівано для всіх мама Юлії, 63-річна Світлана Висоцька, яка ніколи не давала інтерв’ю, раптом вирішила висловитися. Жінка живе в Новочеркаську, часто відвідує родину дочки в Москві, але, незважаючи на всі вмовляння, переїжджати в Москву відмовляється. Зате регулярно буває в гостях у Юлі. “Дочка приїжджає рідше – зайнята, але дзвонить постійно, і по скайпу спілкуємося. Мої діти – моє все. За роки, що Юля і Андрій Сергійович разом, вони стали тільки щасливішими. А коли вони щасливі, то і я відповідно. Чоловік Юлі – справжній чоловік, чесний, добрий, розумний. Біда, яка сталася з їхньою донькою Машенькою, тільки згуртувала їх. Я молюся за дочку, зятя, всю їхню родину, і мені дуже неприємно, коли я чую в їх адресу якийсь негатив, читаю новини в інтернеті”, – зізналася Світлана “СтарХіту”.

Мама телеведучої зазначила, що дочку змінило заміжжя. “Мені друзі завжди робили вдома зауваження, що не привчаю Юлю до господарства, що не змушую її вести домашню роботу, – каже Висоцька. – Я відповідала: “Життя саме навчить, і вона ще все це пройде. А поки нехай краще уроками займається, насолоджується життям! Ну, ось вийшло, що вийшло – сама тепер кому завгодно майстер-клас дасть по веденню побуту, готуванні”.

Джерело.

You cannot copy content of this page