fbpx
Події
Люди шоковані: у рідному селі розповіли про горе-матір, яка заморила малюків голодом (відео)

Люди шоковані новинами зі столиці.

Сусіди та вчителі горе-матері, яка заморила голодом на смерть свого 1-річного сина та довела 2-річну доньку до реанімації, намагаються знайти пояснення поведінці 20-річної Владислави. У рідному селі Іванівка на Миколаївщині її добре пам’ятають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Владислава Трохимчук, у дівоцтві Слюсаренко, жила в селі ще п’ять років тому. Вона була молодшою з-поміж чотирьох дітей, яких виховувала одна мама. Ця жінка виїхала на заробітки до Москви кілька років тому, а діти роз’їхались, хто куди. Будинок стоїть покинутий, паркан довкола нього розвалений. Про вчинок 20-річної Владислави селяни дізналися з новин.

Сусідка Ольга розповідає, колись дівчина дружила з її донькою. Пізніше бачила її вже дорослою із дітьми, і тоді вона здавалася турботливою мамою.

“Дівчина як дівчина. Вона не гуляща, не п’є, не курить. Все, що я знаю”, – каже пані Ольга.

Селяни загалом називають Владу цілком звичайною дитиною зі звичайної родини – тому так і приголомшені почутим. Односельці намагаються її зрозуміти та виправдати: мовляв, може, вона ще не відійшла від пологів, і тому “забула” про інших дітей на такий тривалий час.

Читайте також: Коханець горе-матері, яка заморила дітей голодом, виявився хрещеним батьком дівчинки, що вижила

Класний керівник Владислави від спілкування відмовилася, бо їй соромно за випускницю школи. Інші ж вчителі запевняють, що жодного разу не помічали в дівчинці будь-яких проявів жорстокості.

“Сьогодні ми всі в інтернеті були, ми всі дивилися портрет, ми хотіли переконатися, що це дійсно не вона. Але це вона”, – розповіла заступник директора школи Людмила Лобанова.

Читайте також: Дівчинку, яку мати кинула на 9 днів у квартирі, вже пробують годувати (відео)

Джерело.

facebook