fbpx
Події
Батьківський розпач: Мати Тараса Познякова через соцмережі звернулася до матері вбивці її сина

Мама зниклого в квітні львів’янина Тараса Познякова через соцмережі звернулася до матері обвинуваченого у викраденні її сина Дмитра Голуба. Його підозрюють у вбивстві заради автомобіля, тіло Тараса досі не знайшли.

Прошу всіх небайдужих людей зробити максимальний перепост !!!!

3 лютого, було судове засідання по справі відносно нашого синочка.. Всім, хто молиться за повернення нашого Тараса і підтримує нас, а також хто просто цікавиться нашою справою, хочу сказати, що мені раптом стало дуже шкода… Шкода особу, яка сиділа в клітці, нехай це євро клітка, але це суті не міняє… Тому…..!!!!

Я хочу зробити звернення через соціальні мережі до сім’ї, а перш за все до матері цієї особи, яка сидить в клітці на відео, а також є на фото , які я опубліковую.

Шановна МАМА Дмитра Голуба!

Я не знаю як вас звати та точно не знаю як називається ваш син…

По справі відносно мого сина, Познякова Тараса, його звати Дмитро Голуб…

Також він називав себе Віктором Пилипчуком та має ще один паспорт цієї людини?!, ….ще…він Тоф ( тихо океанский флот.., так розшифровується його ця кличка, напевно, ставив високу планку, але ….)
…Яке ім’я ви давали йому при хрещенні не знаю….

Але точно знаю, що як мама ви хотіли щоб ваші діти зросли здоровими та щасливими, а їх у вас троє ! А також, як кожна мама, ви хотіли гордитися ними!

Подивіться як виглядає ваш старший син сьогодні! Це глибоко нещаслива людина…
Я вас прошу, благаю вас, допоможіть нам знайти нашого сина та спасіть свого сина!!! Ваш син, як і мій, потребує материнської допомоги!!!!!

Ваш син боїться, він опускає очі при погляді людей, він проявляє агресію, він просто виходить із себе при об’єктивах камер ( подивіться відео ictv “Надзвичайні новини” від 13 січня 2017року), бо його внутрішній стан не дає йому спокійно жити!!! Він всього боїться, а перш за все боїться, щоб Ви, його МАМА, бачили його таким!!! Щоб ви бачили його в суді в клітці чи за ґратами ! … Не знаю, що привело вашого сина до такого стану, чи то психічні розлади , чи матеріальні труднощі зламали його духовність, але у ваших руках не допустити його повного морального знищення !!!!!

А ще ви знаєте про найвищий суд – суд Божий !!! Благаю вас, не допустіть того, що неможливо буде повернути! Господь Бог Милостивий, він простить всіх, хто є щирий у своєму розкаянні та допомагає іншим!!!!

P.s. На фото, які я знайшла у соціальних мережах, ваша сім’я виглядає дуже гарною! Наша сім’я до 04 квітня минулого року, поки у нашому житті не з’явився ваш син, була дуже щасливою… Ще раз прошу Вас, не залишайтеся байдужою, пропоную Вам не боятися зустрічі зі мною та відверто поговорити віч на віч як мами! А нам є про що говорити!!!!!

Читайте також: У Тимошенко прокоментували зустріч з Трампом

Джерело.