fbpx
Дозвілля
Мама подарувала Тоні Матвієнко пiкантний подарунок на весілля

Більшість гостей презентували молодятам гроші. Зіркове подружжя Матвієнко-Мірзоян після весілля вже встигли насолодитися коротким медовим місяцем у Лондоні.

Про подарунки, передвесільні вечірки та відпочинок пара розповіла в інтерв’ю для Viva, передає ТСН.

Виявляється, весільна подорож молодят була ультракороткою та тривала всього два дні. Причиною таких стислих термінів стала велика кількість роботи.

Читайте також: Дочка Тоні Матвієнко розповіла, як її виховує вітчим (відео)

При чому, навіть ця поїздка супроводжувалася концертом закоханих.

“Було дуже мало часу – всього два дні. У перший день ми приїхали, був саундчек і виступ, ми практично нічого не побачили. На наступний день – зустрічі з українцями. По суті, один день в Лондоні – занадто мало, щоб щось розповісти. Взагалі, мені Лондон нагадав Сан-Франциско. Я часто говорила Арсену: “Дивись, ми таке бачили вже, пам’ятаєш?”. Дуже шкода, що було так мало часу і зараз навіть складно розповісти про враження, тому що це неправильно – судити місто по одному дню”, – зауважила Тоня.

Перед весіллям у Матвієнко був яскравий дівич-вечір із костюмами та фатою. Арсен вирішив також не відставати від коханої та попрощатися із холостяцьким життям у компанії друзів.

“Відсвяткували красиво. Ми з хлопцями приїхали на берег Дніпра з вудками, ловили рибу, пили пиво, смажили шашлики, парилися в лазні. Понапивалися (посміхається). По-чоловічому, одним словом, без пафосу”, – наголосив артист.

Стосовно подарунків до визначного дня пари, то вони були традиційними. Друзі молодят дарували їм гроші.

Втім, мама Тоні, легендарна співачка Ніна Матвієнко, презентувала донці білизну.

Арсену – гроші, а мені подарувала розкішну шовкову бiлизну – халат і нічну сорочку. Щоб я змогла знову спокусити Арсена (посміхається). Вона сама обрала подарунок, але був такий момент, коли мені щось не сподобалося. Я поїхала в той магазин, де вона купувала білизну, і зрозуміла, що це найкрасивіше з того, що там є. І мені шкода, що я засумнівалася в маминому виборі”, – коментує зірка.

Під час весілля маленька донька пари була на святі під опікою старшої сестри та няні. Втім, світлин та відео малечі пара не публікувала.

Читайте також: Як Матвієнко та Мірзоян весілля гуляли: відео з романтичної церемонії одруження пари

Із мамою своєї дружини Мірзоян знайшов спільну мову, втім, наголошує: у них стосунки не на рівні “теща-зять”.

“Звичайно, бувають якісь дрібні побутові моменти, але ми намагаємося на них не зациклюватися, тому що життя не для цього дане. Хоча у людей дійсно багато сварок на цьому ґрунті, і у всіх це було – і Тоня це пережила в минулому шлюбі, і я пережив. Побут руйнує теплі стосунки, і ми вирішили не зациклюватися на цьому, тим більше, ми всі творчі люди. І посуд миє той, хто може його зараз помити”, – підкреслив Арсен.

Як Тоня, так і Арсен виховують дітей від попереднього шлюбу. У Мірзояна із донькою коханої, Уляною, стосунки дружні, а Матвієнко допомагає порадами чоловіку виховувати старших синів.