fbpx

Мама пішла з сім’ї, коли донечці було 10 років

Мама пішла з сім’ї, коли дочці було 10 років.  Дуже зворушлива історія!

Мої батьки сварилися завжди, і навіть в дитинстві я розуміла, що вони не люблять один одного. І ось одного разу, коли мені було 10 років, моя мама зібрала свої речі і пішла, в той час як тато був на роботі. Вона забрала з собою все: меблі, одяг, посуд, техніку … Я залишилася одна в порожньому будинку. Я плакала, кричала, просила її не йти або хоча б взяти мене з собою.

Потім я подзвонила батькові і розповіла йому про те, що трапилося. Він не міг піти раніше з роботи, але пообіцяв, що постарається прийти якомога швидше і попросив закрити всі вікна і двері.

Навіть не знаю чому, але я в той момент згадала смачні бутерброди, які тато завжди робив для мене, і вирішила приготувати один для нього. Я зробила бутерброд і поклала його на пластикову тарілку, яку знайшла в кухонному столі. А потім пішла на ганок чекати тата.

У підсумку я так просиділа близько 4 годин. Коли батько повернувся додому, він був вражений тим, яким порожнім і «випотрошеним» виглядав наш будинок. Я в той момент простягнула тарілку і сказала: «Я зробила його для тебе». Тато  взяв бутерброд, сів поруч зі мною, і ми разом його з’їли.

Я бачила, що батько  намагався не розплакатись у мене на очах, але зсередини його розривали емоції.

З тих пір пройшло 5 років. І тато досі згадує про той день. Він каже, що своїм маленьким жестом я тоді змінила найжахливіший період в його житті. Він каже, що я врятувала йому життя.

Читайте також: ХЛОПЧИК 10 РОКІВ ХОДИТЬ НА МОГИЛУ ПОМЕРЛОГО БРАТА-БЛИЗНЮКА(ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page