fbpx
Події
Мама 4-річної Аліси вперше вийшла на зв’язок і попросила повернути доньку до табору полонених

Мама 4-річної Аліси, військовий медик Вікторія Обідіна вперше вийшла на зв’язок з табору полонених в окупованому Донецьку після розлучення з маленькою донечкою.

Жінка звернулася з дивним проханням: благає повернути її доньку до табору полонених.

Напередодні Вікторія зателефонувала своїй матері та попросила доправити маленьку Алісу до Донецька.

Перед цим на камеру пропагандистів жінка встигла зробити кілька неоднозначних заяв. Ймовірно, з примусу, – припускають рідні.

На камеру жінку сказала, що допомагала пораненим на Азовсталі і що нібито ураїнські військові не випускали медиків з підземелля.

Також мама Аліси сказала, що Червоний Хрест сказав їй написати довіреність на дитину, щоби Алісу не забрали в дитячий будинок.

Заявою здивована і випадкова знайома Вікторії з Маріуполя – Валерія, на яку жінка і написала довіреність на Алісу і попросила приглянути за дівчинкою дорогою до Запоріжжя.

Вона розповіла, що Вікторія була засмучена у фільтраційному таборі і розповіла, що Алісу віддають в Дитячий будинок, а її забирають в полон.

Мама Вікторії, бабуся Аліси, впевнена, що таку заяву її донька зробила під тиском окупантів, бо ті були спантеличені міжнародним розголосом та осудом їхнього жорстокого вчинку: розлучення маленької дитини із мамою.

Мама Вікторії стверджує, що чула ще чийсь голос, коли розмовляла з донькою, хоч Вікторія говорила, що вона сама в кімнаті. Мати впевнена, що на Вікторію чиниться тиск з боку окупантів.

Також бабуся Аліси запевнила, що внучку в окупований Донецьк не віддасть.

Визволенням Вікторії Обідіної з полону сьогодні особисто займається Ірина Верещук.

Фото: скрін, Факти ICTV