fbpx
Події
Малопольське Воєводство Польщі надало 3 мільйони злотих для підтримки вимушених переселенців на Львівщині

Малопольське Воєводство Польщі надало 3 мільйони злотих для підтримки вимушених переселенців на Львівщині.

З ініціативи Малопольського Воєводства Республіки Польща на чолі з Маршалком Вітольдом Козловскі Львівська обласна військова адміністрація уклала важливий договір про надання фінансової підтримки Україні. Йдеться про три мільйони польських злотих.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Допомогу спрямують на такі завдання:

– забезпечення вимушених переселенців належними умовами проживання, медичними засобами та обладнанням, продуктами і предметами першої необхідності для задоволення первинних потреб в медичних послугах, а також санітарним транспортом.

– проведення обладнання, ремонт, реконструкцію, розширення та модернізацію будівель або приміщень, призначених для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

“З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну ми отримуємо велику кількість гуманітарної допомоги з Польщі. Чимало наших людей знайшли прихисток у цій країні. Польща засуджує дії агресора, лобіює політичну та економічну ізоляцію росії.

 

Дякуємо нашим друзям з Малопольського Воєводства та всьому польському народу за розуміння та постійну підтримку України у боротьбі з російським агресором. Разом – переможемо!” – зазначив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

Фото: Małopolska

You cannot copy content of this page