fbpx
Події
Маленький блондин: Юрій Горбунов із сином Іваном з’явився на сторінках відомого глянцю(фото)

Юрій Горбунов напередодні свого дня народження став героєм свіжого номера журналу Viva!

Півтора роки тому Юрій Горбунов та Катерина Осадча стали батьками – у пари народився син Іван. Зірки телеканалу 1+1 охороняють своє особисте життя не гірше, ніж неприступний Форт-Нокс, і всіляко ховають сина від громадськості.

Але для видання зробили виняток – в новому номері журналу від з 21 серпня, Юрій знайомить нас з малюком і розповідає про довгоочікуване батьківство.

«Якщо тато і мама брали участь у створенні дитини, не дивлячись на те, що наpoджувала його мама, без тата нічого б не було. Тому вони повинні однаково приділяти увагу – однозначно, тим більше коли це хлопчик», – каже Юрій.

Читайте також: Наречений та наречена: Юрій Горбунов з дружиною потішив шанувальників романтичним кадром

Телеведучий 1+1 радить всім майбутнім татам бути присутнім на пoлoгах – так вони більше переймаються наpoдженням дитини і розуміють, що пережила дружина. «Коли чоловік чекає в приймальні, а потім йому виносять дитину:« Ось, це ваше », і він не бачив всього процесу, не бачив, що відбувається і що проживає жінка, – це одне, а коли він все бачив – це зовсім інша історія. Потім ти жінці багато прощаєш, адже пам’ятаєш, через що вона пройшла», – міркує Юрій Горбунов.

А ще Юрій впевнений, що ніякі моралі не допоможуть, якщо не показувати своїм дітям правильний приклад:

«Ніколи дитина не буде ходити по пішохідному переходу, скільки б ти йому не говорив, якщо сам бігаєш через дорогу і говориш їй: «Це тільки зі мною ти так робиш, а взагалі треба переходити по пішохідному переходу». Твоє життя – це приклад того, як дитина буде рости і що буде робити».