fbpx
Події
Максакова заспіває в пам’ять про коханого Вороненкова в останній день березня

Вдова вирішила не скасовувати концерт.

Біля труни з тілом застреленого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова під час похорону були дружина Марія Максакова, інший російський політик-емігрант Ілля Пономарьов та опозиційна до російського уряду активістка Ольга Курносова. Поховали жертву кілера на напівзакритому Звіринецькому цвинтарі у центрі Києва, йдеться в сюжеті ТСН

“Денис зрадив найстрашніше, що є в Росії – він зрадив корупцію. Я хочу сказати, що обов’язково помстимося”, – заявив Пономарьов. А український нардеп Антон Геращенко висловив упевненість, що ім’я Вороненкова стоятиме в одному ряді з іншими мучениками російського режиму – Нємцовим, Литвиненком тощо.

Вдова після прощальної церемонії мовчки та стримано пішла з цвинтаря. Її подруга пояснила, що Максакова дуже картає себе, адже того ранку мала їхати на зустріч разом із чоловіком, але не зробила цього. “Важливо підтримати її. Вона погано себе відчувала, зазвичай вони їздили вдвох”, – каже Курносова. Пономарьов переконаний, що Максакова не повертатиметься до РФ. “Він завжди говорив: його головний противник, котрий буде намагатися дістати його в Києві – це генерал ФСБ Олег Фертестев. Марія не буде повертатися до Росії”, – сказав політик.

Поминального обіду в ресторані не було – Максакова з похорон поїхала до свого 11-місячного сина. Попри наявний німецький паспорт, жінка збирається залишитися саме в Україні. Скасовувати запланований на 31 березня концерт вона не хоче – вважає, що краще буде співати в пам’ять про коханого чоловіка.

Читайте також:“Я ТОБІ ВДЯЧНА ЗА КОЖНУ СЕКУНДУ”: ВІДЕО ПРОЩАЛЬНОЇ ПРОМОВИ ВДОВИ ВОРОНЕНКОВА