fbpx
Події
Майже Робін Гуд: “солодкий” грабіжник розповів про мотиви 10-річного грабунку українських банків(відео)

Чоловік зізнався, що приємно здивований роботою правоохоронців. Лише 10% від награбованого чоловік залишав собі, іншу частину віддавав людям, розповів правоохоронцям грабіжник. “Солодким” його прозвали за те, що після пограбування залишав шоколад на місці злочину, мотивуючи це тим, що саме солодощі знімають стрес. Відео зізнання оприлюднило МВС, повідомляє ТСН.

“Це не доброчинність, це трішки інше”, – зауважив він.

На питання правоохоронців, чи він визнає свою вину, чоловік відповів: “З точки вашого законодавства – так”.

Чоловік зізнався, що жодних претензій до свого затримання не має, а, навпаки, приємно здивований роботою правоохоронців.

Затриманого звати Владислав Іваницький, народився в Івано-Франківській області, 1967 р.н. Останніми роками жив у Житомирській області у будинку цивільної дружини. У минулому був судимий за грабіж, їздив на заробітки, у тому числі за кордон. Згодом разом із першою дружиною створив фірму, яка надавала рекламні та дизайнерські послуги.

Читайте також: Столична поліція обіцяє 100 000 гривень за інформацію про “солодкого” грабіжника

“Під час спілкування він говорить про те, що займався так званою експропріацією, тобто грабував награбоване. При цьому розповідає, що багато викрадених грошей роздавав, а частину залишав собі: витрачав на прожиття, ремонт і облаштування будинку”, – зазначив головний столичний поліцейський Андрій Крищенко.

facebook