fbpx
Здоров'я
Магнітні бурі у листопаді: чого не варто робити під час магнітних бур та як собі допомогти

Магнітні бурі – звичне для всіх явище природи, при якому відбувається сильне коливання магнітного поля Землі, викликане підвищенням сонячної активності. В листопаді магнітні бурі очікуються з 7 по 15 листопада, передає 24 канал.

Магнітні бурі у листопаді 2017. У листопаді метеорологи прогнозують досить сильні геомагнітні коливання. Найсильніші магнітні бурі почнуться 7 листопада і триватимуть до 11 листопада без перерви. Також досить неспокійним буде 15 листопада, коли магнітосфера буде збуджена.

В інші дні метеорологи обіцяють перепочинок, однак не варто забувати, що вкрай чутливі люди можуть відчувати неприємні симптоми ще за кілька днів до початку самих бур.

Чого не варто робити під час магнітних бур? В особливо небезпечні дні люди, які страждають на метеозалежність, можуть відчувати сильний головний бiль, тaхiкардію, запaмopoчення, перепади тиcку і інші неприємні симптоми. У період найпотужніших магнітних коливань відмініть фізичні навантаження та уникайте стресів. Також фахівці рекомендують на цей час відмовитися від алкoгoлю і кypіння, а також налагодити систему харчування: відмовся від жирної і важкої їжі, уникати продуктів, що сприяють затримці рідини в організмі (солоне і копчене).

Читайте також: Новорічні вихідні 2018: скільки відпочиватимуть українці

Що потрібно робити під час магнітних бур? Пийте якомога більше чистої води, часто провітрюйте приміщення і більше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо ви страждаєте від захворювань cepцево-cyдинної системи або ВСД, завжди носіть при собі потрібні таблетки.

Масаж, який полегшує головний біль. Під час магнітних бурь у більшості людей часто виникає головний біль. Полегшити стан ви можете за допомогою точкового масажу, який розширить судини і відновить нормальне транспортування кисню до клітин мозку. Насамперед приділіть увагу області, що розташована між великим і вказівним пальцями руки: масажуйте їх по 2 хвилини на кожній руці.