fbpx
Дозвілля
Люди, які читають в дитинстві, заробляють більше – вчені

Книги дуже впливають на дітей, покращуючи їх успішність в школі. Діти, які провели своє дитинство серед книг, в подальшому будуть більше заробляти. Про це заявили вчені після дослідження, опублікованого в Ecоnоmic Jоurnаl.

В ході дослідження економісти Падуанського університету в Італії опитали 6 тис. осіб із дев’яти європейських країн, які народилися в середині ХХ століття. Людей поділили на чотири групи: тих, у кого вдома було менше десяти книг, у кого в розпорядженні була полиця з великою кількістю книг, книжкова шафа з не менш ніж сотнею книг, а також тих, у кого було два або більше книжкові шафи будинку.

В результаті опитування було з’ясовано, що заробіток людей, у кого в дитинстві було трохи книг, виростає на 5% завдяки кожному додатковому році освіти, отриманого вже після школи, в той час як дохід тих, у кого в розпорядженні було набагато більше книг, виростає на 21%.

Читайте також: Канікулам присвячується: як сильно треба обмежувати спілкування дітей з ґаджетами.

Разом з тим, вчені зазначають, що ті, у кого був доступ до великої бібліотеці будинку, зазвичай переїжджають в міста з великими можливостями хорошого заробітку, на відміну від тих, хто в дитинстві мав мало книг.

За словами вчених, книги дуже впливають на дітей, покращуючи їх успішність в школі, до того ж домашня бібліотека означає вигідні соціально-економічні умови.

Джерело.