fbpx
Дозвілля
Люди після 40 років повинні працювати 3 дні на тиждень

Люди не люблять визнавати це, але чим старшими ми стаємо, тим більше втрачаємо спритність. З віком приходить мудрість, але здатність фокусуватися і запам’ятовувати речі починає знижуватися. Згодом люди втрачають швидкість реакцій.

Вчені з Мельбурна довели, що робота до 30 годин в тиждень хороша для когнiтивної функції розвитку людини, але призводить до зниження продуктивності.

У дослідженні взяло участь 3500 жінок та 3000 чоловіків, яким було більше 40 років. Піддослідні брали участь в тестах когнітивних функцій під контролем вчених.

Дослідження показало: люди, які працювали більше 55 годин на тиждень, мали більший когнітивний спад, ніж ті, хто взагалі не працював.

Автор тесту, професор Колін Маккензі, сказав, що в ньому містяться різні елементи, які демонструють здатність учасників читати слова вголос, зіставляти букви і цифри в тестах швидкості, і рахувати.

Деяка ступінь інтелектуального стимулювання в старшому віці, добре впливає наприклад, при вирішенні головоломок і кросвордів, але надмірна стимуляція має протилежний ефект.

Професор Маккензі сказав, що багато країн обговорюють питання про підвищення пенсійного віку, який змушує людей працювати довше. Він каже, що важливо зменшити робочий тиждень до 3 днів.

Він каже, що існує тонка грань між підтримкою активності мoзку і занадто велике його перенавантаження, що викликає стрeс і має інші негативні наслідки. Маккензі вважає, що кращим рішенням для людей старше 40 років є робота на неповний робочий день. Таким чином, вони будуть досить стимулювати мoзoк, але не будуть надто виснажені.

Читайте також: Кожна мама повинна це знати! Роздрукуйте і розмістіть цю інформацію на видному місці

Маккензі пропонує людям знайти баланс у своєму житті, а не перевтомлювати себе, коли їм більше 40 років. Він вважає, що це може мати вирішальний вплив на загальний стан здoрoв’я.

Пам’ятайте, що гроші важливі, але це не найважливіша річ у житті. Ніхто не хоче озиратися на своє життя, щоб пам’ятати, що весь час проводив на роботі. Існують більш важливі речі, наприклад, проводити час з друзями та родиною. Не ставтеся до роботи занадто серйозно і знайдіть час, щоб створити дивовижні спогади.

Джерело.