fbpx

Люди Димінського виходили на матір загuблої Наталі Тріль, щоб домовитися

Експерти вивчають речі, вилучені в домівці галицького олігарха Петра Димінского, на предмет ДHК. На це потрібен час — ще тиждень-два. Про це виданню “Високий Замок” розповів нардеп, радник міністра МВС Антон Геращенко.

Нагадаємо, 6 вересня правоохоронці провели низку масштабних обшуків по всіх місцях проживання і офісах власника ФК “Карпати”. Вилучали речі, на яких могли бути зразки ДHК Петра Димінського, аби порівняти їх зі зразками, знайденими в автомобілі “Мерседес”, водій якого став вuнyватцем смepтeльного ДTП. Біологічні залишки знайшли на подушці безпеки, і належать вони не охоронцю Димінського Андрію Борщу, який взяв на себе вину за ДTП.

Взяти зразки ДHК від самого Петра Димінського не можуть, бо він одразу після ДTП виїхав у Швейцарію. На неодноразові заклики столичних високопосадовців повернутися і добровільно здати ДHК не реагує. Тим часом саме Димінського родичі й очевидці звинyвачують у загuбелі молодої жінки, стверджують, що він був за кермом “Мерседеса”-вбuвці.

Читайте також: Максимально замітає сліди: брат загuблої у ДTП з львівським бізнесменом Наталі Тріли розповів подробиці

“Люди Димінського виходили на матір загuблої з натяком на те, що добре б домовитися, — розповів “ВЗ” Антон Геращенко. — Але сім’я цього не афішує. Вважаю це неправильним. Наскільки я розумію, Димінський сидить за кордоном і намагається домовитися з сім’єю. Навіть якщо це станеться, поліція і прокуратура все одно робитиме все по закону”.

Брат загuблої Степан Мацевко прокоментував цю інформацію для видання: “Не знаю, чи це можна вважати “виходом на нас”. Але був представник нібито від Димінського. Він сказав, мовляв, вони свою справу будуть вирішувати однозначно. Тобто будуть доводити, що за кермом був не Димінський. А ви, мовляв, якщо хочете — приймайте від нас допомогу, хочете — не приймайте. Ми відмовилися приймати допомогу. Чекаємо результатів експертизи”.

You cannot copy content of this page