fbpx

Любовний гороскоп на тиждень із 10 по 16 липня від астролога Віри

Любовний гороскоп на тиждень із 10 по 16 липня від астролога Віри

Овен

Нав’язливість у спілкуванні може певною мірою відштовхнути партнера. Деякі теми поки що рано піднімати у вашому союзі, май це на увазі і прояви чуйність до другої половинки.

Не став партнера в ситуації без вибору, оскільки це становище здатне дуже нашкодити вашим відносинам.

Телець

Швидше за все, ти почуєш негативну думку про себе і свого партнера, але не варто надавати цьому надмірного значення. Для тебе дуже важливо проявити відкритість до  експериментів, тому що твоя друга половинка в цьому дуже зацікавлена. У житті тих, чиї відносини швидко розвиваються, очікується сприятлива стадія.

Близнюки

Затишок і спокій здатні надати реанімуючий вплив на відносини, що зіпсувалися. У одинаків великі шанси на те, щоб зустріти людину, яка стане їх другою половинкою.

Рак

Благополуччя у відносинах багато в чому виявиться обумовлено якістю спільних побутових умов. Спільна діяльність допоможе знайти точки дотику тим, хто втратив іскру. Корисно дотримуватись повної відвертості зі своєю другою половинкою, щоб не давати приводу для підозр. Якщо ти в романтичному житті припускаєш невірність, то зараз це може виявитися.

Лев

Величезна кількість зобов’язань перед партнером може вплинути на тебе стомлюючим, але це пройде.

Виникнуть чудові умови для того, щоб порозумітися з другою половинкою з важливих питань. Ти не зможеш кинути пилюку в очі оточуючим, навіть якщо дуже спробує, краще просто поводься природно. Одинакам слід триматися великих компаній і вести активне життя, щоб знайти свою другу половинку.

Діва

Романтичний партнер не зрозуміє, якщо ти почнеш загравати з оточуючими, будуть проблеми. Планування майбутнього зараз не буде цікавим твоєму партнеру, і це слід враховувати. В організації побачень дослухайся побажань своєї другої половинки.

Життя здатне принести несподівані повороти долі у романтичних стосунках. Має бути задано собі ряд важливих питань про те, чи людина знаходиться поруч. Спокійно реагуй на бажання партнера побути на самоті.

Терези

Небесні світила рекомендують стежити за станом побуту, оскільки комфорт буде важливою умовою добробуту у стосунках. Хтось із колишніх намагатиметься тебе повернути, але давати шанс тому, чого вже немає, не треба. Тобі важливо виявити велику вимогливість до себе, саме твоє розвиток дозволить відносинам розвиватися далі.

Якщо обидва партнери зацікавлені у розвитку, стосунки чекають на сприятливі зміни. Спільна діяльність допоможе змістити акценти у парах, у яких є непорозуміння. Намагайся не квапити партнера в якихось своїх бажаннях, тому що він може виявитися не готовим до цього. Щоб досягти взаємності, одинакам слід діяти напролом.

Скорпіон

У будь-якій ситуації намагайся дивитися на себе збоку, щоб у жодному разі не обмежити партнера. Старі почуття прокинуться в тобі, але не піддавайся і дай їм спокійно вщухнути. На початку тижня партнер може згадати старі образи, і потрібно буде докласти багато зусиль, щоб заспокоїти його. Намагайся не орієнтуватися на досвід оточуючих, оскільки він не відбиває твоїх власних ситуацій.

Стрілець

Партнер спантеличить тебе своєю розсіяністю та невиконавністю, але не поспішай з звинуваченнями, а просто дізнайся, що в нього на душі. Обов’язково відкривайся партнеру з нових сторін, якщо хочеш посилити зв’язок. Від тебе буде потрібна значна рішучість, щоб подолати примхи партнера.

Не дозволяй своїм сумнівам у партнері перетворитися на справжню параною, краще одразу питай все, що тебе цікавить. Якщо тобі буде потрібна думка з боку, є сенс погадати на майбутнє.

Козеріг

Навіть коли романтичні надії не вдається реалізувати, це ще вирок. Роблячи поступки у відносинах, завжди зважай на свої особисті інтереси, оскільки про них ніхто інший не подумає.

У випадку, якщо у відносинах є взаємний внесок, на пару чекає сприятливий період. Подарунки стануть тобі чудовим інструментом у налагодженні романтичної сфери. Для обох партнерів зараз важливо виявити чуйність, щоб не втратити розуміння.

Водолій

Для вашої пари зараз дуже важливо забезпечити собі максимально комфортні побутові умови. Щоб партнер перестав вередувати, тобі потрібно частіше розмовляти з ним на особисті теми та цікавитися його потребами.

Яскраві побачення принесуть користь відносинам, що починаються.

Риби

У тих відносинах, де настав холодок, корисно перейти з романтики на партнерство. Навколишні будуть бачити тебе наскрізь, тому не слід намагатися здаватися перед ними краще, ніж ти є насправді. Партнер намагатиметься вплинути на тебе за допомогою поведінки, постарайся не помічати цього, щоб вона швидше пройшла.

You cannot copy content of this page