fbpx

Любовний гороскоп на 7-13 серпня: на вас чекає спалах яскравих почуттів

На вас чекає спалах яскравих почуттів – любовний гороскоп на 7-13 серпня

Овен

Цього тижня зірки радять Овнам з повною віддачею присвячувати себе коханню у понеділок та вівторок.

Середина тижня може внести у спілкування суєту, випадковості та технічну плутанину (наприклад, проблеми зі зв’язком), а вихідні можуть бути відзначені емоційною нестабільністю та перепадами настрою.

Телець

Закохані Тельці виявляться особливо заповзятливими на початку цього тижня. У понеділок і вівторок вони воліють не чекати, а самі виявляти ініціативу. Можливо, іноді прояви їхніх емоцій будуть надмірними та непередбачуваними, зате партнерові жодної хвилини не доведеться сумніватися у їхніх справжніх почуттях.

Близнюки

Цього тижня зірки радять закоханим Близнюкам діяти за ситуацією та не будувати в особистому житті масштабних планів. Варто контролювати свої хвилинні пориви та перепади емоцій у середині тижня: у цей час можливі як напади холодності та зневіри, так і моменти нервозності, запальності.

Рак

У перші дні цього тижня закохані Раки отримають знак, що обнадіює, на майбутнє. Зірки радять не захоплюватися деталізацією перспектив, тому що доля ще може зробити сюрприз. Субота та неділя підходять для тісного спілкування, а також для того, щоб прислухатися до свого серця.

Лев

Для закоханих Левів найяскравішим і незабутнім стане початок цього тижня. Переживши бурю феєричних емоцій у понеділок та вівторок, багато Левів чекатимуть логічного розвитку подій, але чергова фаза свята може не відбутися. Зірки натякають, що це ще не фінал і продовження буде.

Діва

Цей тиждень стартує для закоханих Дів з доброї звістки або щасливого повороту подій. Багато Діви самі дуже вдало виявлять у коханні ініціативу. Їхні слова та вчинки не залишаться без відповіді у понеділок, вівторок, суботу та неділю. А ось середину тижня їм, наскільки можна, варто пропустити.

Терези

Цього тижня Терезам не варто відмовлятися від активного особистого життя, але краще не чекати від нього передбачуваності: іноді можливі несподівані віражі подій. На щастя, вони будуть радше приємними і будь-який сюрприз послужить розвитку роману. У вихідні можливі емоційні чи побутові перешкоди.

Скорпіон

На початку цього тижня Скорпіонам доведеться грати в коханні певну роль для партнера. Понеділок та вівторок – яскраві дні, після них подальший перебіг подій здасться сірими буднями. Скорпіонам, яких не влаштував сценарій, що склався, у вихідні варто спробувати поговорити зі своєю пасією.

Стрілець

Початок цього тижня стане для закоханих Стрільців щасливим, але втомливим. Багатьом Стрільцям доведеться постаратися, щоби влаштувати побачення за вищим розрядом, щоб виправдати надії пасії або потішити своє самолюбство. У середині тижня є ризик дрібних суперечок. У вихідні потрібна делікатність.

Козеріг

Цього тижня найяскравіші переживання чекають закоханих Козерогів у понеділок та вівторок. Багато представників знаку відкриють у коханій людині несподівані таланти, а у своєму романі – нові грані. Частка уважності та контроль за можливими негативними емоціями знадобляться у суботу та неділю.

Водолій

Цей тиждень розпочнеться для закоханих Водоліїв з хвилюючої хвилини, яка змусить їх з нетерпінням чекати на продовження. Але швидкий перебіг подій опиниться під питанням. Можливо, кохана людина, відмінно усвідомлюючи свою привабливість, захоче випробувати їхнє терпіння та додатково підігріти їхні почуття.

Риби

Цього тижня зірки радять Рибам уникати надто довгого та тісного спілкування з коханою людиною в інтервалі з середи по п’ятницю. У цей час зросте ймовірність дрібних суперечок і непорозумінь, які можуть здатися сущим дрібницею спочатку, але ускладнити гармонію відносин згодом.

You cannot copy content of this page