fbpx
Події
Любов на “МастерШеф-8”: фіналісти шоу заручилися (фото, відео)

Влад зробив Еліні пропозицію.

Еліна Павленко і Владислав Міцкевич, які пройшли в фінал восьмого сезону “МастерШеф” стануть чоловіком і дружиною.

Про заручини оголосила Еліна в своєму Instagram, пише Лайм

Днями дівчина відсвяткувала 20-річчя. І прямо під час святкування Влад зробив коханій пропозицію. Еліна відповіла згодою. “Я хотіла, звичайно зберегти це в таємниці, але зайшла в мережу і зрозуміла, що все кипить цією новиною”, – написала вона, додавши хештег # янаречена.

Влад і Еліна почали зустрічатися на проекті. Їхні стосунки починалися з дружби, але з часом переросли в любов.

Читайте також: БРИТАНСЬКИЙ ПРИНЦ ГАРРІ І ЙОГО ВAГIТНА ДРУЖИНА МЕГАН МАРКЛ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД РІЗДВА З ВІЛЬЯМОМ І КЕЙТ

“З самого початку ми почали дружити. Мене дуже підкупляло його почуття гумору і його харизма. А я обожнюю, коли мене смішать. Через деякий час я почала помічати його зовнішність, його характер, так абсолютно всі його достоїнства, починаючи від його запаху, закінчуючи татуюванням , які, я в принципі ніколи і не любила … і ось я зрозуміла, що я починаю закохуватися “, – згадує дівчина.

“Через невеликий проміжок часу, ми почали проводити весь вільний час разом. Одного разу до нас приїхали знімати” Фільм про фільм “і ми пішли загримувати Влада, вже закінчили це робити, йшли назад, стали біля дверей і поцілувалися. До сих пір згадую цей момент з мурашками.. В принципі, тоді я зрозуміла, що тепер він мій “, – додала Еліна.

“У ній я бачу все що б я хотів бачити в своєму ідеалі! Перераховувати це дуже довго і не вистачить цілого дня, що б перелічити всі її достоїнства!”, – каже про свою улюблену Влад.

facebook