fbpx
Дозвілля
Любов любов’ю, але деякі чоловіки обирають її тільки тоді, коли вона не створює проблем

Хтось каже, що чоловіки обирають найкрасивіших, люблять романтику. Я ось дивлюся на свого сусіда, зараз йому вісімдесят. Олексій Петрович зараз самотній. Так сталося, що пoмeрли обидві його дружини. Так от, з першою він одружився ніби з любові. Мав непогану зарплату, працював начальником на якомусь заводі. Але минуло десяток років, і до нього почала загравати колега по роботі. «Загравала» – це так називає сьогодні їхні стосунки Олексій Петрович.

Ні-ні, він не був гультяєм, а справді правильним сім’янином. Врешті-решт про ці пустощі довідалася дружина і сказала: «Вона тобі подобається? Тоді йди до неї!». Чоловік акуратно спакував валізи і тихенько подався до своєї нової дружини. Причому каже, коли б перша не дуже доскіпувалася, він би залишився в сім’ї. Але життя нерівне. На якомусь із вечорів він зустрівся із жінкою, з якою колись працював. Вона була дуже запальною, веселою, цікавою. Кілька поглядів, а потім кілька зустрічей. І знову – новий роман.

Але коли друга дружина дізналася про це, вона не стала комплексувати, як перша: «А може, моя суперниця краща, молодша, гарніша, цікавіша?». Вона влаштувала скандал. І Олексій Петрович залишився в сім’ї. «Нащо мені були зайві проблеми?» – пояснює він цю ситуацію зараз. Час від часу дружина докоряла, що він задивляється на жінок, виявляє до них знаки уваги. А якось ображено вигукнула: «Йди геть звідси!». І пішла на базар по продукти. Яким було її здивування, коли побачила, що Олексій Петрович з валізою чекає її вдома. «Ну тоді я пішов», – спокійно сказав чоловік. Дружина була ошелешена. Думала, її чоловік буде нервувати, вибачатися, а він знову акуратно все спакував і пішов на квартиру, яка залишилася після cмeртi першої дружини.

З тих пір минуло багато часу. Друга дружина теж пoмeрлa. І ось зараз Олексій Петрович вишукує собі нову супутницю життя. Хоче, щоб вона вміла господарювати, була порядною людиною. Ніби все зрозуміло. Але все частіше пригадує дівчину, з якою познайомився років 50 тому. «Це було єдиний раз у житті, коли в мене була дуже близька людина. Ми слухали одну і ту ж саму музику, нам подобалися одні й ті речі, ми могли цілими днями розмовляти», – з вогником в очах пригадує сусід. «То чому не розшукаєте її зараз?». «Та в неї, напевно, вже діти, внуки, правнуки», – якось ліниво відповідає Олексій Петрович. І я посміхаюся, бо розумію, що любов любов’ю, але деякі чоловіки обирають її тільки тоді, коли вона не створює великих проблем.

Марія, м.Берегово

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.