fbpx
Події
“Лицемірний цинізм зашкалює”: в мережі виник скандал через ефір СТБ

У мережі виник скандал через канал СТБ, який у суботу, 26 листопада, коли Україна вшановувала пам’ять жертв Голодомору, транслював розважальне шоу “Зважені та щасливі”.

“В день пам’яті жертв Голодоморів по СТБ транслюють” Зважені та щасливі “. Це про людей, які борються з переїданням і зайвою вагою. Саме сьогодні подібне виглядає просто огидно. Одна тварина готувала в цей день шашлики, влаштовувала банкет саме в цей день. Ви , хлопці, далі пішли “, – написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Микита Підгора.

Він підкреслив, що СТБ так робить вже не вперше.

“Хотів написати кілька лайок на вашу адресу, але це абсолютно непрактично. А українцям, прилиплим до телевізорів, пора вимикати і викидати ці паскудні телеекрани … Ящик не бачив вже років 10. Я обурений трохи, так як їх лицемірний цинізм просто зашкалює”, – підкреслив Підгора.

У відповідь на пост Підгори сценарист Марія Сидорчук відповіла: “Траур – це справа добровільна. Ви в жалобі. Не дивіться. Я не в жалобі. Я б подивилася, але не хочу. А хтось хоче. В Україні люди дурні, розумієте, інакше вони б ладом ходили, як нормальні розумні люди “.

“У День пам’яті жертв Голодомору трансляція шоу” Зважені та щасливі “- це, звичайно, абсолютно чудово”, – написала Світлана Фільчак.

“Не так давно багато хто радів підпалу Інтера. Сьогодні відзначився інший,”правильний”телеканал. В день пам’яті жертв Голодоморів в Україні цей” патріотичний “рупор транслює” Зважені та щасливі “. Втім не тільки це шоу – там і всякі конкурси пісні та танці та інше … до телеканалу СТБ вже давно багато питань як до кузні медіатероризму, але сьогодні вони перейшли ту невидиму межу, за якою тьма … “- написав на своїй сторінці в Facebook блогер Daniel Rodriguez.

Він попросив Нацраду з питань телебачення і радіомовлення звернути увагу на цей факт.

“СТБ – с ** ний відстійник. І як на зло, у цих м*даків самий чіткий сигнал в селі”, – прокоментував Михайло Юрійович.

Читайте також: У нічному клубі Львова сталася страшна пожежа: з’явилися вражаючі відео

Джерело.