fbpx
Події
“Листи щастя”: клієнти ПриватБанку отримали небезпечні повідомлення

На електронні пошти клієнтів ПриватБанку могли надійти “листи щастя” з вірусом, який загрожує пошкодженням ПО. Крім того, хакери можуть вкрасти персональні дані.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала представник прес-служби державного ПАТ “Приватбанк” Інна Музичук.

“2. березня відбулася масова розсилка спаму електронною поштою українців від імені ПриватБанку. Листи були надіслані користувачам із доменним ім’ям ***.ru і ***. сom.ua. У листах – вірус! Будьте обережні: в жодному разі не можна переходити за посиланнями, завантажувати або встановлювати файли з листа. Це може призвести не тільки до пошкодження програмного забезпечення, але і до втрати персональних даних”, – зазначила співробітник держбанку.
У ПриватБанку нагадують, що пошта, з якою приходить інформація від банку, завжди закінчується на @privatbank.ua або @pbank.com.ua.

“Фейкові листи мають певний шаблон змісту: вітання клієнта, повідомлення про відкриття нового рахунку і прохання перейти за посиланням для ознайомлення з ним. Крім побажань гарного дня та інших атрибутів лояльності до клієнта, лист містить телефон для нібито дзвінків із-за кордону”, – звернула увагу клієнтів банку Інна Музичук.

Читайте також:  Українці відвертаються від «ЗАЗ»

Джерело.