fbpx

“Лихo рухається вглиб”: названі регіони України, яким слід підготуватися до стихії

До 22 серпня українців очікують нестабільні погодні умови – грози, а місцями град і сильний вітер.

“Тут якось моє попередження назвали “страшилкою від Наталки Діденко”. Ось який смак не люблю, так це присмак сенсації. Будь-якої. У будь-яких проявах. Неукусно… Але якщо вже так, то враховуючи учорашні чергові напівапокаліптичні фото з вулиці Еспланадної у Києві, тоді все ж полякаю ще раз.

Нестійкість атмосферна залишається вздовж смуги від півночі, від Житомирщини, через Київщину, Черкащину аж до Одеської області. Ну, й Вінниччина також потрапляє. Ось у цій зоні, ймовірно, і виникатимуть короткочасно сильні зливи із грозами. Плюс місцями різке потужне посилення вітру та град.

Фронт може гойднутися в західному напрямку, тому й туди, можливо, дотягнеться вологість небесна.
Це все триватиме з різними періодичностями до 22 серпня. Запоріжжя, Крим, Херсонщина, східні області та більшість центральних перебуватимуть у сухій спекотній погоді (з незначними уточненнями потім).

22 серпня в Україну (окрім південної частини) прийде відчутне зниження температури повітря, до +20+25 градусів.

А День Прапора та День Незалежності, за попередніми прогнозами, будуть чудовими – сонячними та теплими.

Тому лякатися погоди не варто, варто бути обачнішими та, можливо, більш діяльно любити свій двір, дім, вулицю, село, містечко, місто і врешті свою країну.

Елементарно вчити дітей культурі своїм цивілізованим прикладом, зменшити асфальтно-забудовні апетити, не “закатувати” в асфальт увесь навколишній простір, визволити місто з асфальтної тюрми скверами, ділянками простої звичайної зеленої трави, через які, між іншим, і йтиме зайва вода потужних літніх злив.
Бо так можна і яблука з грушами заасфальтувати…

Не намокніть, будьте обачними, не легковажте прогнозами погоди і погодою. Усіх із святом)”, – написала синоптик Наталія Діденко.

Читайте також: “Реaнімaцію проводили більше 50 хвилин”: у санаторії на Черкащині одразу після дискотеки пoмeрлa 13-річна дівчина

You cannot copy content of this page