fbpx
Події
Ляпас русского мира: у Львові жорстко присоромили російськомовну українку

У Львові в ресторані швидкого харчування МакДональдз дівчина відмовилася відповісти на запитання російськомовної української журналістки, аргументувавши тим, що не розуміє російською.

Історію на своїй сторінці виклала у Facebook Ольга Висоцька, передає “Обозреватель”.

“Яке убозтво і сором. Підійшла до дівчини в “Маку” дізнатися, як пройти до вбиральні, на що вона українською відповіла, що не розуміє російською. Звичайно, очевидно, що розуміє. Я не здалася, і запитала англійською. Теж не розуміє. Ось що означає справжній сучасний українець. Випендрьож – все, культура і знання – ніщо. PS. Перед тим, як писати в коменти, що це був не випендрьож і дівчина правда могла не знати російської, дайте собі відповідь на запитання : як, не знаючи російської, людина зрозуміла, що я нею розмовляю?” – написала вона.

Пост журналістки викликав бурхливу реакцію в мережі.

Читайте також: Співачка без трусів на дитячому турнірі в Ніжині викликала шок у соцмережах

“Політична росіянка (громадянка України) дивується, як це в Україні можна не знати російської? А як у Росії можна не знати української? Як у Польщі можна не знати угорської? Як у Франції можна не знати англійської? В русского міра завжди хтось винен. Весь світ зобов’язаний знати російську? І навіщо ця непотрібна мова нам? Треба знайти цю дівчину-героїню, яка дала моральну ляпас русскому миру!” – прокоментував у Facebook політичний оглядач Олександр Аронець.