fbpx
Події
Львівські медики врятували дівчаток-близнючок, яких евакуювали з Києва на початку війни

Медики львівської обласної дитячої лікарні “Охматдит” майже два місяці рятували близнючок з Києва – Діану та Софію. А сьогодні, 26 квітня, їх виписали з лікарні здоровими.

Про це повідомили на сторінці львівської обласної дитячої лікарні “Охматдит” у Фейсбуці.

“Близнючки Діанка та Софійка поступили до нас у вкрай важкому стані. Стан їх здоров’я погіршився внаслідок сидіння у підвалі та евакуації потягом до Львова ще на початку війни.

Дівчатка народилися у Києві на 24 тижні, довго перебували у пологовому будинку, а потім були переведені у київський Охматдит”, – йдеться у повідомленні.

“Якраз почалася війна і, коли бомбили Київ, нам доводилося спускатися у підвал. Там було багато дітей – хтось пчихне, хтось кашляне, у когось температура і, якщо для звичайних дітей це нічого страшного, то для моїх дівчаток – це могло бути вкрай небезпечним.

Їх стан погіршувався, тому я прийняла рішення терміново потягом евакуюватися до Львова”, – згадує мама Катя.

8 березня діти вже знаходилися у львівській лікарні, а після стабілізації стану були переведені у педіатричне відділення.

“А сьогодні ми вже вітали наших дівчаток із випискою. Вони здолали довгий і нелегкий шлях від свого народження до сьогодні. Але перемогли і мріють повернутися додому”, – розповіли у Охматдиті.

Фото: Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит, Фейсбук