fbpx
Події
Львівська красуня Ніна Горинюк представлятиме Україну на конкурсі “Міс Європа” (фото)

Переможниця телевізійного соцпроекту “Міс Львів-2015”, володарка титулу Miss International Ukraine-2015, львівська красуня Ніна Горинюк поїде у травні на конкурс “Міс Європа”, який цьогоріч відбудеться у Південній Кореї (Сеулі), пише wz.lviv

Свято краси у Південній Кореї збере кращих дівчат Європи, які змагатимуться за корону і почесний титул найвродливішої. Ніна Горинюк ставить собі амбітну ціль — увійти у фінал “Міс Європа”, а відтак довести, що саме українки мають харизму та справжню красу. Нагадаємо, торік переможницею конкурсу “Міс Європа” стала українка Діана Старкова, яка представляла Францію.

Ліцензія на відправлення учасниці від України на “Міс Європу” належить ТзОВ “Міс Львів”, який існує з 2004, а з 2016 року отримав ребрендинг — Miss TV. У 2015 року “Міс Львів” постав у телепроекті соціального формату, де дівчата реалізовували власні соцпроекти. Тоді в цьому конкурсі перемогу здобула Ніна Горинюк. Торік красуня представляла Україну у Німеччині на конкурсі “Топ-модель”, а перед тим поїхала у Японію (Токіо) на Miss International. У Японії організувала акцію «За мир!», щоб підтримати українців в боротьбі за мирне небо над головою. До флеш-мобу приєдналися конкурсантки з семи країн Європи, а також учасниця Росії. Дівчата одягнули білі кімоно. Українка та росіянка тримали в руках прапори своїх країн — як побажання миру між обома державами. Сьогодні Ніна робить телевізійну кар’єру, працює ведучою City Life TV.

На конкурс “Міс Європа” Ніна Горинюк їде з підготовленим дрес-кодом: вихід у національному костюмі, вечірній сукні від дизайнера Зоряни Кириленко. Образ красуні доповнить біжутерія від французького бренду De Tiara.

“Участь у конкурсі “Міс Європа” є для мене новим етапом у житті, — розповіла Ніна Горинюк. — Зможу познайомитися там з новими дівчатами, більше розповісти їм про події в нашій державі, більше дізнатися про звичаї і традиції Південної Кореї. На будь-якому міжнародному конкурсі намагаюся збагатитися традиціями країни, а не лише показати, що українки варті корони. Корону треба доводити саме соціальною активністю, а не простим дефілювання по подіумі.

Хочу показати людям, якою має бути справжня міс, хочу стати хорошим прикладом. Щоб ніхто не говорив, що це «міски», які просто дефілюють по подіуму. Мрію, щоб титулованих красунь радо запрошували на різні соціальні акції, заходи, де можна допомогти потребуючим”.

Читайте також:ОФІЦІЙНО!!! У МИКОЛИ ТИЩЕНКА НАРОДИВСЯ СИНОЧОК, З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО