fbpx
Події
Львів’яни подарували бійцям АТО хендмейд лазню на колесах (відео)

Волонтери Українського Католицького Університету власноруч зробили пересувний прально-банний комплекс для військових на передовій. Як працює ця чудо машина дивіться далі у сюжеті.

Ззовні вантажівка майже нічим не вирізняється від інших, а от всередині облаштували цілий банний комплекс. Тут є резервуари з водою, пральні машинки, котел та душові кабіни . Така станція зможе швидко пересуватися під час раптового обстрілу.

«Тут є свій автономний запас води. Тонна води на борту. Може працювати фактично в полі, в любих польових умовах. Забір води може з будь-якого місця брати. Є система очистки води механічна і є система очистки води хімічна», – каже інженер Українського Католицького Університету Юрій Тинітовський.

Читайте також:НІКОЛИ ЗНОВУ: ВОЛОНТЕРИ У ВІДЕОРОЛИКУ ПОРІВНЯЛИ ДРУГУ СВІТОВУ І ВІЙНУ НА ДОНБАСІ (ВІДЕО)

З таким запасом води прийняти душ зможуть 20 військових. Живиться така автівка автономно завдяки дизельним електрогенераторам. Обійшлася така душова машина у 65 тис. грн. Гроші волонтери збирали на різних конференціях.

«Фінансування складалося з таких двох основних траншів. Така менша половина коштів походить із аукціону. Більша частина пожертв походить від доброчинних пожертв із Львівської нашої бізнес-школи Українського Католицького Університету», – говорить отець-доктор, викладач Українського Католицького Університету Петро Терлецький.

Половина обладнання дісталася безкоштовно. Наприклад, пральні машини привезли вживані із Німеччини, а дещо збирали та відновлювали власноруч.

«Ці два конги були передані нам просто як непотрібний списаний матеріал з якихось там військових частин, який там стояв і вростав в землі, заростав бур’янами», – розповідає член «Волонтерської сотні УКУ» Ірина Скоропадська.

Отці освятили диво-автівку. Далі волонтери передали її одній з військових бригад Західного регіону.

«Це хороша дійсно виконана робота, тому що автомобіль дуже проходимий, в любу точку може заїхати. Тобто, в першу чергу прохідність автомобіля і всі умови зроблені для того, щоб використовувати його за призначенням», – каже військовослужбовець Михайло.

Яка саме бригада отримає банний комплекс, поки що тримають в таємниці.

Джерело.

Реклама