fbpx
Події
Львів – чудове місто для вікенду: британські ЗМІ захоплені красою міста

У Львові єдина незручність – відсутність англійської. Журналісти порталу Thе Indереndent заохочують британців проводити вікенди у Львові, під час яких рекомендують найперше піднятись на Ратушу, щоби з висоти пташиного польоту помилуватись панорамою Старого міста.

Потім відвідати книжковий ринок біля пам’ятника Івану Федорову і скуштувати справжній львівської шоколад, львівську чудову каву, львівську кухню. Про це повідомляє сайт Lviv.vgorode.

Також видання радить багато гуляти пішки і особливу увагу приділити архітектурі, адже у Львові є пам’ятники багатьох європейських епох.

У другій половині дня, якщо для прогулянки пішки не залишиться сил, можна орендувати велосипед, оскільки Львів – одне з найбільш комфортних українських міст для велосипедистів.

Читайте також:  Заслужений учитель України стала заробітчанкою у Лондоні(фото)

Другу половину вікенду варто присвятити культурній програмі, зокрема оглянути Львівську галерею мистецтв, де зберігаються шедеври європейських художників XIV – початку XX століття. Також варто відвідати і Львівський оперний театр, збудований у стилі бароко, в репертуарі якого – класичні постановки.

Єдину незручність для журналістів порталу створювала відсутність англійської мови, особливо у закладах харчування. Незважаючи на те, що офіціанти не володіють мовою Шекспіра, запалені свічки, смачна кава, українська музика і гостинність залишили приємне враження в представників британської преси про столицю Західної України.

Львів’яни також сподіваються, що журналісти The Indереndent візьмуться за виправлення мовної ситуації у Британії, де з часом у пабах туристів із України будуть обслуговувати щирою українською мовою.