fbpx
Без рубрики
Луценко все таки чекає від Ляшка доказів щодо «лиси драної»

Нардеп Олег Ляшко не надавав слідчим доказів про співпрацю лідерки фракції «Батьківщина» у ВРУ Юлії Тимошенко з представниками влади РФ.

Про це під час брифінгу сказав Генпрокурор Юрій Луценко.

«Як тільки Олег Ляшко сформує своє обвинувачення в юридично прийнятній термінології ми безумовно розглянемо його або будь-які інші заяви громадян у встановленому порядку. До того часу все це залишається політичним піаром, який притаманний Олегу Ляшку», – заявив генпрокурор.

Читайте також:ЛУЦЕНКО ПОЯСНИВ, НАВІЩО ПРОВОДИЛИ ОБШУКИ В САДОВОГО

Зі свого боку, голова СБУ Василь Грицак додав, що зазвичай політики відмовляються від обвинувачень і не можуть відповісти на елементарні запитання слідчих.

Як відомо, під час свого виступу у кулуарах парламенту Ляшко заявив, що Тимошенко – «московська зозуля», яка виконує плани Кремля з руйнування України. Він також вимагав позбавити лідерку «Батьківщини» громадянства. Ляшко хоче вислати Тимошенко до Росії, де «Путін їй надасть російське громадянство, адже вона його заслужила». «Разом з громадянством й звання героя Росії за підривну діяльність, яку московська зозуля проводе в Україні. Ти герой, хочеш відставки Петра? Вийди на трибуну й скажи… Чого перед собою діда пхаєш? Лиса драна», – підсумував лідер радикалів.

Джерело.