fbpx
Події
Лоукостер Ryanair в Україні: названо перший напрямок

Європейський лоу-кост авіаперевізник Ryanair може почати польоти з України у нідерландському напрямку. Про це передає “Інтерфакс-Україна” із посиланням на джерело на авіаційному ринку. Йдеться про польоти з Ейндховена в міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни).

Так, Ryanair готується почати польоти до столичного аеропорту Жуляни і до Львова, що випливає з інформації, виявленої на нідерландському сайті авіаперевізника – згадка двох українських повітряних гаваней з’явилася у коді сайту Ryanair.

До цього міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що один із найбільших бюджетних авіаперевізників Європи 15 березня заявить про намір почати роботу в Україні, імовірно пропонуючи польоти з Києва та Львова.

“15 березня у нас буде спільна прес-конференція з одним із найбільших європейських лоукостів, який оголосить про свій намір зайти на український ринок. Я сподіваюся, що 15 березня це буде і в Києві, і у Львові”, – сказав він.

Омелян уточнив, що ця компанія проінформує і про маршрути, і про своє бачення ринку, і про потенційні напрямки подальшого співробітництва.

Читайте також: До Європи з 1 євро у кишені: перелік автобусних лоукостів

На думку учасників ринку, мова, швидше за все, йде про найбільшого європейського лоукост-перевізника Ryanair, який у лютому повідомляв про можливість незабаром оголосити про плани польотів в Україну.

“Я думаю, що найближчим часом ми щось оголосимо за цим напрямком. Я не можу сказати, коли зберемося в Україні – у цьому зимовому сезоні, або тільки у наступному літньому сезоні. Безумовно, ми вивчаємо маршрути з України у Польщу, але і також в інші європейські країни”, – сказав начальник юридичного управління компанії з питань регулювання та законодавства Юліуш Коморек в інтерв’ю польському виданню Fly4free.

У грудні 2016 року Міністерство інфраструктури України підтвердило ведення переговорів аеропортів Києва та Львова з Ryanair про польоти в Україну.

Джерело.