fbpx
Події
Ломаченко відреагував на бомбардування росією його рідного Білгород-Дністровського району

Колишній чемпіон світу з боксу, українець за походженням Василь Ломаченко, опублікував в інстаграмі відео з наслідками ракетного удару рф по житловому будинку та базах відпочинку в Білгород-Дністровському районі.

«1.07.2022», – написав Ломаченко.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)

Нагадаємо, що з початку повномасшабної агресії рф,  Ломаченко жодного разу не говорив про війну відкрито.

Від початку повномасштабного вторгенння Росії в Україну Ломаченко лише один раз з’явився в публічному просторі: мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан оприлюднив світлину з боксером в формі-пікселі і повідомив, що Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони. На це спортсмен теж ніяк не відреагував.

Починаючи з 24 лютого 2022 року і спортсмен запостив декілька публікацій в Instagram. Зокрема, з українським та російським прапорами і молитвою про мир, пізніше було декілька привітань з православними святами, відео з молитвою, пост «Спасибо деду за Победу» 9 травня. Усі ці пости супроводжувалися коментарями фанатів, які вимагали від Ломаченка публічної заяви щодо війни. В той же час коментарі від росіян носять в основному позитивний характер і хвалять боксера за позицію.

Також свіжі коментарі почали з’являтися під релігійним відео з російським спецназом, яке боксер опублікував 9 січня 2020 року. Відео й досі там…

фото: інстаграм lomachenkovasiliy