fbpx

Лія Ахеджакова висловилася про Маріуполь і Зеленського: “Україна вистоїть”

Російська акторка Лія Ахеджакова вкотре підтримала Україну на своїй сторінці у Інстаграмі.

Ахеджакова розпочала свій допис словами: “Про Маріуполь і Зеленського”.

“Війна в Україні почалася 67 днів тому з ракетних ударів по мирних українських містах. Дісталося навіть тим, які знаходяться на відстані, в якій би помістилася ще одна Білорусь.

Наприклад, по Івано-Франківську, Львову, Чернівцях, Тернополі, Ужгороду тощо. Ці міста, а тим більше їхні жителі, точно не загрожували російській державі.

Найбільше, на тлі цього жаху, виділяється мирне, ще колись процвітаюче, місто Маріуполь Донецької області.

Воно було повністю зруйноване ударами авіації і, буквально, стерте з лиця землі. Так само, як і більшість його мешканців, які просто хотіли жити у своєму місті, на своїй землі. І вони загинули ні за що.

Через поплічників путіна, які за свої злочини та внесок у зміцнення існуючого в росії режиму отримають ще одну залізку на груди та квартирку на околиці Воронежа.

Насправді мені дуже шкода Маріуполь. Мені шкода всіх тих людей, які там опинилися під час бойових дій та пережили весь цей жах. А ще шкода тих, хто загинув від куль окупантів,” – написала Ахеджакова.

Акторка також додала, що Україна героїчно тримається.

“Але ж Україна тримається. Тримається вона завдяки своєму президенту Володимиру Зеленському. Ця людина дала людям надію на перемогу та подальше відновлення, повернення всіх територій та розвиток країни. Він вселив у народ справжню надію в те, що ще не все втрачено.

Такі люди повинні об’єднатися, подавати реальну картину того, що відбувається, даючи жителям можливість їм довіритися, при цьому роблячи реальні кроки для покращення ситуації та зміцнення позицій країни як на військовому, так і на дипломатичному, економічному фронтах.

Україна вистоїть! Вистоять і її мешканці. Все у цієї країни налагодиться. Все у її мешканців ще попереду і буде гаразд,” – підсумувала Ахеджакова.

Фото: Кореспондент

You cannot copy content of this page