fbpx
Події
Лілія Ребрик зворушливо привітала старшу донечку з днем ​​наpoдження (фото)

Діані виповнюється шість років.

У родині української телеведучої, актриси Лілії Ребрик та її чоловіка хореографа Андрія Дикого сьогодні свято, пише Лайм

Старша дочка зіркової пари відзначає день наpoдження. Діані, яка в цьому році йде в перший клас, виповнюється шість років. Лілія на сторінці в Instagram зворушливо привітала Діану. Як розповіла актриса, її шестирічна дочка займається танцями і знімається в кіно.

«Сьогодні, 30 серпня, нашій Діані – шість років. Шість років безмежного абсолютного щастя … Діана така у нас чудова вийшла, така красуня і розумниця, що перевернула все наше життя. Коли вона наpoдилася – ми зрозуміли, що щастя можна тримати в руках, цілувати його і вкривати ковдрою.

Читайте також: 3 ЗНАКИ ЗОДІАКУ, ЯКИХ НЕМОЖЛИВО ПРИБОРКАТИ І ПРИРУЧИТИ

Що, виявляється, ти все життя мріяв, коли твій будинок перетвориться на склад ляльок, суконь, собачок, котиків … що найсмачніший чай в світі – це чай, зроблений з піску, а вечеря – зроблена з пластиліну. Що якщо на секунду в будинку стало тихо – значить твоя косметика вже не твоя.

І найголовніше, ти не розумієш, як ти жив до цього ?! Як ти жив БЕЗ цього ?! Рівно рік тому, саме в день наpoдження Діанки, ми дізналися про вaгiтніcть і подарували їй сестричку, про яку вона так мріяла. Тепер нас четверо, Діана отримала статус старшої сестри, за кілька днів йде в школу, знімається в кіно, танцює, а при цьому залишається такою маленькою дорослою дівчинкою, нашою дівчинкою, яка зробила наше життя таким прекрасним. З Днем Наpoдження, донечко », – написала зірка.

Сьогодні, 30 серпня, нашій Діані- ШІСТЬ років. Шість років безмежного абсолютного щастя… Діана така в нас чудова вийшла, така красуня й розумниця, що перевернула все наше життя. Коли вона народилася- ми зрозуміли, що щастя можна тримати в руках, цілувати його й вкривати ковдрою. Що, виявляється, ти все життя мріяв, коли твій будинок перетвориться на склад ляльок, стрічок, суконь, песиків, котиків… Що найсмачніший чай в світі- це чай, зроблений з піску, а вечеря- зроблена з пластелину. Що якщо на секунду в будинку стало тихо- значить твоя косметика вже не твоя. І найголовніше, ти не розумієш, як ти жив ДО цього?! Як ти жив БЕЗ цього?! Рівно рік тому, саме на день народження Діанки, ми дізналися про вагітність й подарували їй сестричку, про яку вона так мріяла..)) Тепер нас четверо, Діана отримала статус старшої сестри, за декілька днів йде до школи, знімається в кіно, танцює, а при цьому залишається такою маленькою дорослою дівчинкою, нашою дівчинкою, яка зробила наше життя таким прекрасним. З Днем Народження, донечко!❤️❤️❤️❤️ #дикасімейка #зднемнародження #happybirthday foto by @galand13

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

facebook