fbpx
Здоров'я
Лікарі пояснили, на яку категорію людей не діє вакцина від грипу

Як повідомляє “Обозреватель” з посиланням на Thе Dаіly Mаіl, за даними комітету громадської охорони здоров’я Англії (РНЄ), торішня кампанія вакцинації проти грипу була найефективнішою за останні 5 років. Проте, вакцина не діяла на людей старше 65 років, хоча показала високий відсоток ефективності у дітей.

Щороку Всесвітня організація охорони здоров’я обирає три найбільш поширені штами грипу, щоб створити кращу вакцину. Такі “ходи”, як правило, ефективні в 50 відсотках випадків.

Дослідники розробили аналіз кpoві, який може виявити хворих на грип, які потребують невідкладної допомоги.

Випробування, яке вимагає тільки одну краплю кpoві, вимірює ранній попереджувальний сигнал в організмі, що запускає імунну систему.

За даними дослідників з Австралії, тест може передбачити, які пацієнти найсильніше схильні до розвитку смepтeльних вторинних інфекцій, таких як пневмонія. Але імунні системи слабшають із віком.

Читайте також: 73 швачки втратили свідомість на фабриці відомого бренду

Планується розробити вакцини проти грипу для всіх дітей у віці від двох до 11 років, оскільки вважається, що цей вік найбільш “активний” для поширення інфекції. Вчені вважають, що чим менша кількість дітей захворіє вірусом грипу, тим вище ймовірність вберегти від нього і групи підвищеного ризику (літніх людей).

Незважаючи на відсутність ефекту від вакцинації в літньому віці, експерти як і раніше рекомендують літнім людям продовжувати робити щеплення.