fbpx

Лікарі назвали найкориснішу позу для сну

Медики заявили: та поза, яка здається сплячій людині зручною, насправді може негативно позначатися на її самопочутті

Експерти дали підказку, в якому положенні необхідно спати, щоб потім добре почуватися, пише “Ортодокс“.

Рекомендації фахівців опублікував портал про фітнес та здоровий спосіб життя. Медпрацівники відзначили, що звичка спати в невідповідній позі може бути надзвичайно стійкою — багато і не підозрюють, що сплять неправильно, а сон у правильній позі здається їм дискомфортним. “Особливо це типово для тих, хто звик спати на животі”, – конкретизували вони.

Експерти заявили, що спати на животі не варто, оскільки це загрожує високим ризиком різних порушень в організмі. “Хоча сон на животі допомагає травленню і може позбавити від хропіння, звичка спати в цій позиції провокує болі в шиї і в хребті, а також викривлення хребта. Болі при звичці спати на животі — лише питання часу”, – зазначили лікарі.

Клініцисти резюмували: найбільш правильне положення – це сон на спині з додатковими подушками під попереком і під колінами, а також сон на боці з додатковою подушкою, затиснутою між ніг.

Водночас фахівці зазначають, що для комфортного сну важливі правильно підібрані матрац і подушка. Постіль повинна бути зручною, кімната для сну — темною і добре провітрюваною, повідомили медпрацівники.

Читайте також: 12 справ, якими успішні люди займаються в неділю

Джерело.

You cannot copy content of this page