fbpx

“Лежить у гамаку, грає в теніс”: з’явилися подробиці про життя Януковича в Сочі (фото)

Екс-президент-втікач Віктор Янукович оселився в престижному районі міста Сочі на території місцевого лісництва, при цьому місцеві жителі незадоволені новим сусідом, оскільки через нього в сусідніх “сталінках” пропадає вода.

Як пишуть “Вести”, жителі двох триповерхових будинків на вул. Єсауленко, 8 і 10, підозрюють Януковича у своїх бідах із водопостачанням.

Їм доводиться по кілька днів сидіти без води – в кранах зникає тиск, а вода тече тонкою цівкою.

Видання зазначає, що ще в 2015 році на сочинських форумах і з’явилися перші згадки про Віктора Федоровича.

“Янукович будується на Єсауленка, і води йому мало!” – залишали анонімні відгуки. Свої біди місцеві жителі описували в сюжетах телеканалів.

“Через те що у нас тут побудували нові будинки, вони врізалися в нашу трубу”, – розповідала місцева мешканка Катерина Кошман.

“У Сочі Янукович живе на вулиці Єсауленка, крайній будиночок”, – уточнив Віталій Мінаков із Сочі, додавши, що тут і українська охорона, і співробітники федеральної служби охорони.

Також видання з’ясувало, що офіційно маєток Януковича не має адреси.

Згідно з кадастрової карти, він розташований у Мацестинському лісництві і позначений кварталом №74, виділом 15. Півгектара землі на території його ділянки мають статус “територій і об’єктів, які особливо охороняються”, а цільове призначення – для облаштування і експлуатації пансіонату сімейного типу.

Місце, за сочинськими мірками, вважається дуже престижним. Ділянка розташована на південно-східному схилі гори Благодать, а з хребта гори відкривається вид на горизонт Чорного моря, гори Червоної галявини, Мацесту, засніжені скелі Головного Кавказького хребта і масив знаменитої гори Ахун.

“Живеш такий у типовій триповерхівці, працюєш п’ять днів на тиждень, а на задньому дворі за твоїм будинком екс-президент України в гамаку лежить та в теніс грає в критому залі”, – розповідає Ігор Зінов’єв із Сочі.

Зазначається, що восени 2013-го з ділянки, на якій стоїть будинок Януковича, стався зсув. Він зруйнував водопровід і пошкодив асфальт в околицях. Тоді люди скаржилися на старі дуби, які ось-ось можуть впасти, і відсутність ливневки.

Зараз територія з усіх боків укріплена бетонними плитами. Судячи з фото, дерев’яний будинок із зеленим дахом на схилі дуже нагадує мініатюрне Межигір’я. З усіх боків ділянка густо обсаджена кипарисами і вічнозеленими кущами, що приховують двір від сторонніх очей. На території є критий басейн і лазня.

До речі, ремонт у маєтку робили майстри з Донецька. Один із них виклав у соцмережах фото з дому. У просторому залі – мармурова підлога з візерунком у центрі.

Читайте також:ТРАМП ХОЧЕ СКАСУВАТИ 70% УСІХ УКАЗІВ ОБАМИ

“Полірувальники 80-го рівня”, – написав Андрій Ганшин із Донецька.

Джерело.

You cannot copy content of this page