fbpx
Дозвілля
Леоніда рідні бачили востаннє, коли Дашу відспівували. Він стояв далеко і дивився. Коли в його сторону пішов Дашин батько, Льоня швидко сів до авто і поїхав у невідомому напрямку. Йому у слід дивились розгубленими і заплаканими очима з десяток людей. Особливо вразив вчинок тата його маленьких донечок

— Льоня пішов. – у цій ситуації слова прозвучали мов грім серед ясного неба. – Іро, ти його сестра, поясни мені! Як, він міг покинути родину от так просто в найскладніший момент? Що мені дітям їхнім сказати, як пояснити, куди скоро відлетить їхня мама, і чому їхній тато не з’являється.

У Даші та Леоніда любов була зі шкільної лави. Після закінчення інституту, вони одружилися і на світ з’явились дві прекрасні донечки. Тільки після появи молодшої Ольги, їх радість затьмарив неочікуваний вердикт спеціалістів – Дашу не врятувати.

Батьки Даші і сестра Леоніда (його батьків уже немає давно) підтримували їх в цей не простий момент. Онучок забрали до себе бабуся з дідусем, Іра (сестра Леоніда) була на підхваті. Почалося ходіння по спеціалістах. Леонід розумів, що грошей не вистачає і рвонув на заробітки, знайшов хорошу роботу. Надія все ж залишалась, хоч і малесенька, динаміка була позитивною.

Через півроку Даша нарешті опинилася вдома, майже здоровою. Життя увійшло в нормальне русло.

Усе повторилось несподівано для всіх через п’ять років. Даша танула на очах, мов свічечка. Коли ж її відправили  зі стаціонару додому, аби у інший світ вона пішла в оточенні рідних, Леонід не витримав: зібрав валізу і пішов з дому. Ніхто не міг його розшукати.

Тітка Даші плакала від безпорадності, забрала жінку до себе, аби батьки не бачили усього того. Діти на кілька місяців переїхали до сестри Леоніда Іри. Через кілька місяців Даша відійшла у інший світ.

Леоніда рідні бачили востаннє, коли Дашу відспівували. Він стояв далеко і дивився. Коли в його сторону пішов Дашин батько, Льоня швидко сів до авто і поїхав у невідомому напрямку. Йому у слід дивились розгубленими і заплаканими очима з десяток людей. Особливо вразив вчинок тата його донечок.

Даші немає вже, років п’ять. Дівчат ростить тітка Даші з чоловіком, Іра допомагає і не лише на словах. Леонід більше не з’являвся. Тітка Даші каже, що він не дзвонить, не пише, не цікавиться дочками, ніяк не допомагає. Навіть копійки не надіслав за цей час.

Про нього нічого не знають ні спільні знайомі ні родичі. Здається, чоловік почав нове життя з чистого аркушу, залишивши минуле далеко позаду. Цікаво, чи зрозуміє він колись, чим саме обернувся його вчинок для усієї родини?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.