fbpx

Легких грошей не буде: в Кабміні знайшли альтернативу виплатам по безробіттю

Незважаючи на заплановану реформу Державної служби зайнятості, в Україні в жодному разі не скасують виплати по безробіттю, проте сам механізм їхнього нарахування може змінитися. Наприклад, людина буде отримувати гроші тільки після виконання певних суспільних робіт. Про це написав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці в Facebook.

“Можливо, треба говорити про те, що слід активно використовувати форму громадських робіт, коли безробітні залучаються до корисної суспільної діяльності і за це отримують в службі зайнятості певні кошти. Тобто, повинні бути удосконалені принципи надання допомоги по безробіттю. Але виплати по безробіттю будуть існувати і далі. Ці гроші не з Державного бюджету. Це кошти громадянина, який страхує себе на випадок безробіття”, – пояснив він.

Крім того, Розенко наголосив, що в Україні вкрай необхідно перебудовувати діяльність Державної служби зайнятості в цілому. За його словами, з бюрократичної структури вона повинна перетворитися на активного гравця на ринку праці і стати живим посередником між роботодавцем і безробітним.

“Я не виключаю можливості доступу до засобів соціального страхування і недержавного сектора. Зокрема, компаній, що працюють на ринку праці”, – зазначив віце-прем’єр.

Читайте також: В Україні зросли зарплати. Кому і де платять найбільше

Джерело.

You cannot copy content of this page