fbpx

Легендарна пара Могилевська-Яма не танцюватимуть разом: співачка розповіла чому

Співачка Наталя Могилевська, учасниця легендарної пари №8, яка запам’яталася телеглядачам з першого сезону проекту, ексклюзивно для “Теленедели” розповіла, чому не танцюватиме з Владом Ямою, як проходять тренування перед стартом проекту і якої дієти щодня дотримується зірка, пише ТСН.

“Перш ніж прийняти рішення про участь в проекті я запросила тренера з бальних танців, який спочатку змушував мене просто згадувати танцювальні кроки. Я чекала, коли ж він дозволить мені стати з ним в пару. Моє тiло тремтіло, я розплакалася. Ми кружляли в приголомшливому, неймовірно красивому вальсі під музику Чайковського, і мене переповнювали почуття. В той момент зрозуміла, як сильно люблю танцювати і як сильно мріяла, щоб це знову сталося. І нехай була в жaхливій фізичній формі, і неможливо було повірити, що з плюс 10 кілограмами і неслухняними ногами вийду на паркет, я вирішила, що зроблю це в будь-якому випадку”, – розповідає Наталя.

Цікаво, що глядачі могли побачити співачку в проекті “Танці з зірками” в якості судді, але вона обрала улюблений паркет, а не комфортне крісло члена журі.

Читайте також:  Стала ще більш схожою на маму: вперше після народження донечки донька Сумської вийшла в світ(фото)

“Мені запропонували місце в журі, і це четверте крісло залишиться вільним. Оскільки я вирішила, що хочу, можу і люблю танцювати. Що зможу це зробити через стільки років. І це величезний виклик самій собі. Влад прекрасний тренер і він вирішив, що пов’яже своє життя з тренерською роботою. Я буду танцювати з іншим партнером”, – поділилася співачка.

Як виявилося, перед прем’єрою проекту зірка щодня проводить 12 годин у репетиційній залі, відточуючи танцювальні па:

“Я хотіла перший танець почати зі шпагату, але надірвала зв’язку на репетиції. Лікарі кажуть, що, якщо я таки ризикну, справа закінчиться гіпсом. Але все одно продовжую потроху розтягуватися і вірю, що мені вдасться домогтися свого”.

Окрім того, Наталя поділилася з читачами видання секретами здорового харчування, завдяки яким їй вдалося повернути чудову фізичну форму:

“Якщо я в Києві, у мене завжди з собою маленька сумка-холодильник, а в ній – харчування на весь день, за винятком сніданку та вечері – вранці і ввечері я їм вдома. Основний принцип харчування – вуглеводи з овочами і фруктами в першій половині дня, білки з овочами – в другій. Після обіду у мене жорсткі правила, порушувати їх не можна. Всі порції – по 250-300 грамів.

Якщо не пропускати прийоми їжі (особливо це стосується другого сніданку і полудня), ти весь час ситий, щасливий, задоволений. І сил предостатньо. Якщо не встигаю поїсти, роблю легкий перекус – у мене завжди з собою фрукти і горіхи. Тоді ввечері не відчуваю голоду. Про солодкі напої та іншу хімію я давно забула. Якщо хочеться шоколаду, можна трохи, але тільки вранці. А за 3-4 години до сну краще взагалі нічого не їсти”.

You cannot copy content of this page