fbpx
Події
Лaвров переманює пілота-героя Акопова у Росію

У МЗС Росії не дрімають і миттєво відреагували на неоднозначну ситуацію з українським пілотом Олександром Акоповим, який зумів ледь не наосліп посадити пошкоджене градом судно в аеропорту Стамбула, коли з’ясувалось, що на аватарці у Facebook у нього фото з Лaвровим, передає 24 канал.

27 липня український пілот турецької авіакомпанії Atlas Global Олександр Акопов зумів посадити пошкоджений ураганом та градом літак зі 127 пасажирами на борту.

Відео легендарного приземлення одразу розлетілось соцмережами, а у Туреччині Олександра Акопова назвали героєм.

Президент України Петро Порошенко після цього навіть нагородив його медаллю “За мужність”.

Пізніше інтернет-юзери знайшли сторінку Акопова у Facebook, де на основній світлині він зображений у колажі з фото міністра закордонних справ Росії Сергія Лaврова.

У МЗС Росії не змогли упустити таку чудову нагоду і звернулись до Акопова із закликом, якщо його критикують в Україні, то хай приїжджає в Росію.

Читайте також: Коли він посадив літак аплодував весь перон аеропорту: український екіпаж здійснив неймовірну посадку пошкодженого градом літака (відео)

Сам Акопов каже, що поставив собі на аватарку фото з Лaвровим тільки тому, що дуже на нього схожий і запевняє, що зробив це до початку війни на Донбасі.

Щоправда, останньою датою зміни аватарки на сторінці Акопова у Facebook зазначене 24 травня 2015 року, тобто вже через рік після початку війни на Донбасі.