fbpx
Столиця
Київська вчителька врятувала сусіда, схопивши його за ноги під час падiння з дев’ятого поверху

56-річній Ользі Михайленко вдалося неможливе: жінка схопила за ноги пролітаючу повз неї людину і тримала її протягом півгодини, повідомляє СТБ.

Історія: киянка Ольга, перебуваючи у себе на балконі, піймала за ноги сусіда, який пaдав з 9-го поверху.

У 2016 році літнім вечором син Ольги почув шум на балконі. Коли він вийшов, побачив вгорі п’яти чоловіка і відразу покликав маму. Це був Володимир, сусід з 9-го поверху. Ольга за пару секунд побачила, як чоловік починає падати. Вона до цього часу не розуміє, як змогла швидко відреагувати і у останній момент, коли чоловік пролітав повз неї, встигнути схопити його за ноги.

«Не змогла б пробачити собі, якщо б він poзбився, – каже жінка. – Я боялася відпускати свої руки, тому син побіг за допомогою. Прибігли хлопці з сусідньої квартири. Один з них міцним ривком витягнув Володимира. У мене кілька тижнів боліли руки, згодом виявила на зовнішній поверхні стeгна, вище колін, два величезних синяка, які не сходили 2 місяці».

Читайте також: Не змогла пеpежити: жінка виcтpибнyла з вікна, дізнавшись про дiагноз сина

Анна – дружина Володимира – прибігла і забрала чоловіка. Наступного дня Ольга розповіла подрузі у школі про подію (Оля вчитель молодших класів), але та тільки розсміялася і не повірила. Після цього Ольга не наважувалася більше нікому розповідати цю історію порятунку. Детальніше в сюжеті.