fbpx

Київрада відібрала землю в екс-“регіонала” Табачника й Кобзона

Громадська організація народного депутата від Партії регіонів, акордеоніста Яна Табачника, більше не орендує землю Дніпровської набережної у Дарницькому районі столиці. Договір розірвали. Про це повідомили у прес-службі Київради. Відповідне рішення на пленарному засіданні підтримали 79 депутатів міськради, пише Gazeta.ua

Земельна ділянка площею 8,15 га в районі затоки Берковщина рішенням Київради 2003 року передали в довгострокову оренду на 25 років міжнародній громадській організації “Міжнародний творчий центр Яна Табачника” для будівництва, експлуатації та обслуговування елітарного клубу “Честь маю”.

Дане рішення не враховувало висновок Державного управління екології та природних ресурсів та не відповідало нормам Водного та Земельного кодексу України.

Відповідно до цього, Київрада 2005 року скасувала попереднє рішення та зобов’язала Головне управління земельних ресурсів Київміськадміністрації припинити договір оренди відповідної земельної ділянки на Дніпровській набережній в районі затоки Берковщина.

Читайте також: Янукович-молодший засвітився у Канаді. Чи була смерть на Байкалі інсценуванням? (відео)

2008 року землю знову віддали в оренду “Міжнародному творчому центру Яна Табачника”.

“Таке рішення перешкоджало реалізації планів територіальної громади Дарницького району зі створення на цій ділянці парку Берковщина. Тож Київрада розірвала відповідний договір оренди”, – зауважили в прес-службі.

You cannot copy content of this page