fbpx
Події
Київ заявив про відведення важкого озброєння

Військові відвели озброєння, не дочекавшись інформації про відповідні дії сепаратистів, повідомили в Генштабі. Армія відвела важке озброєння з лінії розмежування на Донбасі, заявив глава Генштабу Віктор Муженко.

15 лютого в Мінську домовилися про відведення озброєння на Донбасі. Знаряддя мають відвести до 20 лютого. Як повідомляє прес-служба Міноборони, військові після початку перемир’я 9 лютого відвели озброєння, не дочекавшись інформації про відповідні дії з проборчої сторони.

Муженко зазначив, що спочатку на певний час число обстрілів дійсно скоротилося, проте так тривало лише до позавчора. Більш того, за його словами, спостерігається, що сепаратисти збільшили кількість мінометних обстрілів і частіше почали застосовувати танки. Саме від подібного обстрілу вчора постраждала Авдіївка.

Читайте також: Україна втратила 20-річного морпіха-кулеметника (фото)

Муженко попередив, що українські військові будуть реагувати на всі порушення, які стаються в районі антитерористичної операції на лінії зіткнення. Зазначимо, що Авдіївку обстріляли і сьогодні. Під вогонь знову потрапив житловий сектор.