fbpx

Київ огорнув густий туман: влада столиці назвала причину (відео)

Увечері в середу, 8 березня, Київ огорнув густий туман. Він пов’язаний виключно з погодними умовами, розповіли в прес-службі КМДА, посилаючись на управління з питань надзвичайних ситуацій.

“Поява метеорологічної димки над столицею є типовим явищем для мегаполісів і пов’язана виключно з погодними умовами, повідомляють фахівці управління. Димка розсіється відразу, як тільки зміняться погодні умови, зокрема, інтенсивність руху повітря”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що туман протримається до кінця доби 8 березня і також буде вночі та вранці 9 березня. Видимість – 200-500 метрів.

Також уточнюється, що швидкість вітру не перевищує 3 метрів за секунду. Це викликає так звану температурну інверсію: зміна температурного шару і відсутність вітру не дає підніматися вгору нижньому шару атмосфери.

Київська влада попросила водіїв бути обережними і за можливості не користуватися приватним автотранспортом. Також пішоходам порекомендували переходити дорогу тільки у встановлених місцях.

Водночас фотографії туману в Києві почали активно з’являтися в соцмережах.

Зазначимо, що деякі люди почали писати в соціальних мережах про запах диму і гару.

“Люди, це туман. Це просто туман. Ні, це не горять торфовища, ні, це не дим з сміттєпереробного заводу, ні, це не радіація, і це не Марс атакує, і це не хімічна атака Путіна, і не терористичний акт Асада… Заспокойтеся вже. Просто потепліло”, – відповіла на своїй сторінці в Facebook Галина Плачинда.

Читайте також: В Україну повертається зима, швидше ніж очікувалося

Джерело.

You cannot copy content of this page