fbpx

Киянка врятувала коня-красеня від нестерпних умов

Замість спортзалу і психотерапії Тетяна проводить свої вихідні із шестирічним конем, якого врятувала від нестерпних умов.

Родом скаковий русак зі столичного іподрому. Його чекала спортивна кар’єра. Але кінь отримав професійну травму і у нього залишалось два варіанти: або в прокат або ще гірше…

Зрештою його придбали у прокат, але Тетяна перекупила тварину.

“Я на нього сіла, і через два дні я його купила”, – посміхається дівчина.

Гаміт, так звати коня, дістався Тетяні худим і виснаженим, але їй вдалося його доглянути і сьогодні він блищить і ніжиться.  Кінь з характером. Минуло кілька місяців перш ніж він звик до дівчини.  Сьогодні у коня є постійний догляд, харчі, місце для життя і любов дівчини. І хоча догляд за твариною не дешевий, і вимірюється тисячами гривень в місяць, дівчина ні про що не шкодує.

“Я відпочиваю з ним не тільки фізично, але й емоційно, морально. Він дає дійсно дуже класну енергію, заспокоює максимально”, – каже Тетяна.

Коні лікують психічні проблеми у людей, в тому числі у людей з залежністю.

Іпотерапія (від грецького слова «гіппос» — кінь) — метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей недужого в опануванні верхової їзди.

Тетяна мріє, щоб цілюща сила скакунів допомагала й іншим. Також дівчина мріє про реабілітаційний центр, де б тварини могли допомагати людям, а люди – тваринам.

За матеріалами ICTV

You cannot copy content of this page