fbpx
Без рубрики
Киянам назвали середній розмір субсидії

Середній розмір субсидії для киян цього опалювального сезону склав 800 грн. Мешканці Києва також можуть отримувати цю соціальну допомогу від держави частіше, якщо почнуть офіційно фіксувати оренду помешкання в столиці.

Таку інформацію повідомив директор департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, зазначивши при цьому, що всередньому протягом одного тижня у Києві фіксують 1000 звернень громадян за субсидією.

“Наразі насправді офіційна зарплата по Києву середня складає 8600 грн. При тому, що в середньому по Україні — 4600. Тобто середня офіційна зарплата киянина майже вдвічі більша. І водночас в Києві зареєстровано десь 21% помешкань, які отримують субсидію. При тому, що в цілому по Україні десь 43%. Теж вдвічі. Окрім того, в Києві є така ситуація, яку ніхто реально не вивчав. В Києві досить великий ринок тіньового житла, оренди житла. А ми всі маємо розуміти, що якщо ми неофіційно орендуємо приміщення, то воно не підпадає під субсидію”, – повідомив Крикунов для видання “Голос столиці”.

Читайте також:МІНІСТР ПОЯСНИВ, ЯК ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТ ВПЛИНЕ НА СУБСИДІЇ

За його словами, очікується, також, що середня субсидія у столиці буде не менше, ніж 2000 грн. вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що в Києві з грудня 2016 року по квітень 2017 року працюватиме спеціальний штаб допомоги безхатченкам.

Джерело.